Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten miért csak fiatal,e...

Budapesten miért csak fiatal,egyetemista lányt várnak a szobát,lakást kínálók?

Figyelt kérdés
Tudom, csendesek,tiszták,megbízhatóbbak mint Józska a szerszámaival,sörhasával, viszont így az utóbbi, adott esetben csalad és magántulajdon nélkül, hogyan boldoguljon a fővarosban?
2023. szept. 13. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ahol ezt kikötik, ott nem csak pénzt várnak a fiatal egyetemista lánytól..maximum ott, ahol szintén egyetemista lány keres lakótársat.
2023. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy dolgozó Józska a sörhasával azért ne ott tartson már, mint egy 18 éves lány, minimum egy komplett, normális lakást kellene tudnia bérelni, ha vásárolni nem is. Meg a fiatal egyetemisták és sörhasú melósjózskák hogy jönnének már ki egymással, mint lakótársak? Nem egy generáxió, más értelmi színvonal, más életvitel, más életritmus.
2023. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Baszni akarnak.
2023. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Az állítás simán csak nem igaz. Mondom ezt úgy, hogy sok évig albérleteztem férfiként és mindig találtam szobát/albérletet.


#2-es válasza bármilyen offenzíven hangzik, valahol igaz. Magam is 30+ évesen egyszerűen azt mondtam, hogy most már elég volt a szoba bérlésekből meg másokkal osztozásból és kivettem egész lakást. Az is igaz, hogy mondjuk két egyetemista jobban kijön mint az egyetemista meg a melós Józsi.

2023. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
2-es vagyok, nem offenzívnek szántam a válaszom. Simán adok ki lakást férfinek, jelenleg is. Viszont az egyik lakásomban egyetemisták laknak jelenleg, azért több, mint elgondolkodtató, ha egy középkorú férfi kislányokhoz akarna beköltözni, vagy 30+ -osan ott tartana, hogy olcsó szobát keresgél, mert vagy valami aberrált, vagy elszórja a pénzt /alkesz, drogos, játékgép/ nem tudja a pénzt beosztani, szóval nekem ilyen melósjózska lakó nem kell. Ellenben egt normális, tanult, kulturált férfinak minden további nélkül adok ki lakást.
2023. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert azt képzelik, hogy a lányok tisztábbak, rendesebbek. Több évtized alatt főiskolások tucatjainak adtunk ki szállást, nyugodtan állíthatom ez alapján, hogy ez nem igaz.
2023. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Lányoknál kosztosabb és rendetlenebb élőlények nem is léteznek.

Tapasztalat!

2023. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Minden héten 4x kiírják ezt a kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__12388148-a-..


14. válasz.

2023. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
A nem max annyiban lehet mérvadó, hogy a nők többsége inkább nővel szeret együtt élni, a férfiak többségének ez kb. mind1. Tehát ha pl.egy 3 szobás lakásban él 2 nő akkor értelemszerűen nőt fognak keresni. Ne dohányozz,ne legyen kisállatod, legyen stabil állásod és lehetőleg 100k feletti legyen a bérleti díj+albérlet, amit ki tudsz gazdálkodni. Ha ezek megvannak, akkor elég könnyű szobát találni.
2023. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így nem igaz. Én adok ki lakást, kifejezetten kerülöm az egyetemistákat.
2023. szept. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!