Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A legtöbb normális albérletet...

A legtöbb normális albérletet miért csak nőknek adják ki? Férfiként elérhetem valahogy, hogy kiadják nekem is?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 20:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Mert még mindig az az általános vélekedés hogy a nők jobban rendben tartják a dolgokat, én ha lehet választani inkább férfinek adom ki :D
2023. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

a háttérben más is van...kolléganőmtől tudom, hogy sok olyan albérlet kiadó, ahol a bérlő(nő)nemi szolgáltatásért ingyen lakhat..

..erről senki nem beszél.

2023. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert azt feltételezik, hogy a nők érettebben jobban tudnak gazdálkodni, mert tudnak magukról sokkal hamarabb gondoskodni. Jobban igénylik a rendet és a tisztaságot. Ez pont olyan, mint hogy nem kapnak a férfiak és a nők azonos bért ugyanabban a pozícióban. Mert azt feltételezik, hogy a nő úgyis támaszkodik valakire, nem ő a családfenntartó stb. Egyik sem biztos hogy az egyed szintjén igaz, de ez a múltbéli tapasztalat vagy nevezzük előítéletnek. Egyénként nekem is fiatal női bérlőkkel volt sokkal-sokkal kevesebb gondom, tehát azt preferálom.
2023. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy a nőkkel kevesebb probléma van, de ritkán esélyt kéne adni a férfiaknak is. Az adott város, ahova szeretnék költözni, és ami megfizethető árú, azt csak kizárólag nők igényelhetik, nekem meg marad a brutális drága... hát kösz.

Lehet valahogy velük beszélni, hogy engedjék meg, akár ellenőrizzenek többször? Nem tudom milyen az átlagos férfi, de ha félni kell tőlük, akkor én messze nem vagyok átlagos. Rend és fertőtlenítés mániás vagyok, minimalista vagyok, nem iszok, nem dohányzok, stb.


#3 Hol adsz ki albérleteket és mennyiért? Leírnád kérlek szépen privátban, ha van szabad albérleted?

2023. aug. 31. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Budapesten, de jelenleg foglalat a lakás. Nem kérek érte pénzt, mert egy jóbarátom lánya lakik benne. Későbbiek folyamán ha tartós marad, akkor változik a dolog, így beszéltük meg.

Hol keresel lakást egyébként?

2023. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
85%
azt hiszik, hogy a nők tisztábbak. na ez nem igaz...
2023. szept. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Lakás nèzèskor kicsi beszèlgess velük, vagy kèrdezz dolgokat, úgy, hogy utalj a tisztaságodra, mit szoktál meg.

Kèrdezd meg van e porszívó, felmosó szett, vagy hoznod kell, jegyezd meg, hogy hogyan fèrnek el a tisztítószerek. Nem kell vele túllőni, de mègis valami.

2023. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezt hetente négyszer megkérdezik. Olvasd el az előző topicokat!
2023. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként lány lakótársakkal laktam csak, és egyik igénytelenebb volt, mint a másik. Az egyik soha nem mosogatott, szemetet se vitte le, söprűt nem fogott a kezében egyszer sem, egyáltalán semmit nem csinált a közös terekben. A másiknak kutyája volt, és napi 1szer, max 2szer vitte sétálni. A kutya folyamat a lakàsba pisilt-kakilt. És még sorolhatnám...


A szomszéd albérletben 1 év alatt 3 lány is lakott egymás után. Mindegyik beköltözött egyedül, nagy zajjal persze, 2-3 hónap múlva mindegyik bepasizott és elköltözött. Azóta 2 éve egy srác lakik ott, problémamentesen.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a lányok rosszabbak, pusztán a buta sztereotípiákat kellene már hanyagolni főbérlői oldalról.

2023. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

5 - Privátban leírnád, hogy mennyit kérnél érte, ha szabad lenne?

Ahova költözni szerettem volna, már lényegtelen, változott a helyzet. Most úgy szinte bárhova mennék.


9 - Igazad van. Két albérletben éltem eddig, minkét alkalommal nővel voltam együtt (csak szobát béreltünk, a többi közös helyiség volt), és ők is mondták, hogy meglepő, kevés olyan férfit ismer, akik ennyire igényesek a környezetükre és mindenre tekintettel. Sosem kellett beosztani ki mikor mit csinál, olyan összhangban éltünk.

2023. szept. 1. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!