Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Windstrip-Therm KFT. Hallot...

Windstrip-Therm KFT. Hallot már valaki róluk?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttek hozzánk, hogy mindössze 90.000 FT-ért kicserélik az ablakokat, Mi kötöttünk velük szerződsét, elkérték a foglalót is , ami 20.000 FT volt. Telefonon nem tudjuk őket elérni, a levelekre sem válaszolnak. Kamu cég lehet? Esetleg tapasztalat?
2011. máj. 4. 11:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem azért az 520 ért de szewintem igen!!!! mert 90 ért nincs ablakcsere max 1- 2 darab csak azért van hogy jól bepalizzanak!!!
2011. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

én irtam az előbb tewssék!!! Nyitó hozzászólás

2010-12-23 12:271.

*Napocska*


Sziasztok!



Ismeri valaki a megnevezett Kft-t? Miskolci a székhelyük. Megrendeltünk Tőlük az ablakaink felújítását, egyszerűen képtelenség őket elérni. A megadott számok vagy foglaltak vagy nem veszik fel. A honlapukat (www.windstrip-thermkft.hu) pedig nem tudom megnyitni!



Tapasztalatok, vélemények érdekelnének! Kezd becsapágyanús lenni ez nekem, annak ellenére, hogy a cégjegyzék számuk alapján a cégjegyzékben szerepelnek.



Köszönöm!


* Privit neki

* Barátokhoz ad

* Könyvjelző


* Válasz erre

* Idézem


7.

EZ EGY KAMU CÉG!!!!!!

2011. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:

Nos igen, sajnos én hallottam róluk! Valószínűleg ez egy elég nagy cég lehet, több telephellyel, és gyanítom, hogy vannak rendes telephelyek, üzletkötők, és főnökök, és vannak az ellenkezőek!


Nekem sajnos az ellenkező jutott!

A történetem:

- Nálam járt az üzletkötő, és következő elvégzendő feladatokat sorolta föl:

- ablakok szigetelése (szigetelő csík behúzása),

- ablakoknál zsanér és kilincs és zárszerkezet csere,

- ablakok gittjének "kikaparása" és modern anyaggal történő pótlása,

- az ablakok repedéseinek megszüntetése (fa tömítőanyaggal),

- ablak két űvegtábláját tartó rész légmenetes lezárása (ragasztás),

- ablakok esőkidobójának cseréje,

- az ablakoknál az alsó és a felső ablakok egyaránt beleértendőek voltak (rákérdeztem!),

- bejárati ajtó szigetelése, és zsanérok megigazítása.


Ár: 94.500 Ft (20.000 Ft FOGLALÓ!)


Na most 2 hónap után (mondjuk a megbeszélt időpontban) érkezett 2 szerelő (az ígért 5-6 helyett), és közölték, hogy akkor most Ők nekiállnak szigetelni. Amikor kérdeztem, hogy ok, és mi lesz a másik 12 feladattal, amiről tájékoztatott az Ő üzletkötőjük, akkor nagyokat néztek! Majd én is!

Mondtam, hogy az nekem nem ér 100.000 Ft-ot, hogy behúzzanak egy szigetelő csíkot az 5 nyilászáróba! Kérdeztem, hogy most mi lesz.

Két lehetőség volt: vagy elköszönök tőlük egyből, és akkor bukom a foglalót, vagy a a foglalót „ledolgozzák”. A másodikat választottam, így 20.000 Ft-ért behúztak egy csíkot a bejáratiajtóba.


Tehát mindenki legyen minimum óvatos a céggel kapcsolatban!

(Azt már nem is írom, hogy szabit vettem ki, összepakoltuk az egész lakást, stb, stb.)

2011. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Ja még egy elvégzendő műveltet említett az üzletkötő:

- ablakoknál a "panelrés" megszüntetése, azaz a tokokba lukakat fúrnak, majd egy szilikonos anyagot nyomnak be, amivel kitöltik az üreget! A bejárati ajtónál szintúgy!

2011. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Ja, ha nem lett volna egyértelmű, akkor a szerelőknek az össz munka annyit jelentett volna, hogy behúzzák a szigetelőcsíkokat! Azt mondták, ha az általam (illetve az üzletkötő által) felsoroltakat is el kellene végezniük, az kb. még 100.000 forint lenne!
2011. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Ja, még egy kis adalék. A szerződés, amit megkötöttem az üzletkötővel "Nyilsázárók felújításáról" szólt, nem pedig nyílászárók szigeteléséről, amely csak egy része a felújításnak! Másik, az üzletkötő valamilyen állami támogatást is emlegetett, tehát az általam kifizetett 100.000 Ft csak egy része a munkáért kapott összegnek, ugyanis a másik felét a támogatótól kapják meg! Így már viszont lehetséges, hogy teljes felújítás is belefért volna az összegbe! De lehet, hogy a pályázat is csak egy kamu szöveg volt!
2011. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Balfék válasza:

Windstrip-Therm KFT, hm...


Mit is mondjak, beszaladtam én is a csőbe ezek szerint.

Ha figyelmesebb lettem volna, ha bizalmatlanabb lettem volna, de nem voltam.

Mért is nem néztem akkor utána a cégnek, mikor még itt volt.

Kb 3 órája járt itt egy megnyerő külsejű fiatalember.

Nyílászárók cseréjéről volt szó, meglepő volt hogy tudta és tisztában volt vele hogy a lépcsőház vegyes, vagyis, önkormányzati lakások is vannak az épületben.

Nagyjából jó időpontot mondott a lakógyűlés időpontjáról és arról hogy milyen okok miatt nem tud a lépcsőház részt venni a panel programban.

Nem tartottam irreálisan alacsonynak a 3 nyílászáró cseréjére, 40 % állami támogatást ígérve 85000 Ft-ot.

Ezek szerint bedőltem és forr bennem az indulat a naivitásom miatt.

Mit is tudnék most kezdeni egy szerződéssel, mert ha küldenek ki valakit valamilyen munkavégzésre, már nem szegték meg a szerződést.

Szerződés amiről azt sem tudom mit is takar valójában.

Megszegni a szerződés szinte lehetetlen, mert az apró résszel már csak akkor "találkoztam" mikor távozás előtt átadta a szerződést.

Hiába van szerződésben meghatározott időpont a szerelésre, mert...

"Késedelmes szállítás esetén a megrendelőt a termék nettó vételárából havi 1% kötbér illeti meg."

és ...

"A cég a szerződés megkötésétől egy évig vállalja a szerelés kivitelezését."

szóval, ezt a szerződést csak akkor szegik meg, ha egy évig a tájamra sem néznek.

Ha igen, akkor már nekem kell le boxolnom a melósokkal mit is takar valójában ez a szerződés.


Mért is írom le ezt most itt?

Mert első felindulásomban elindultam a környéken megkeresve az üzletkötőt, szerintem mindkettőnk szerencséje, hogy nem találtam meg.


Tanácsot szívesen elfogadok mit is kezdjek velük.

2011. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 pöttyöspanni válasza:

Üdv. a témában.A Windstrip-Therm KFT. két napja, július 13.-án a 73 éves szüleimet ámította el ugyanezen ajánlatokkal, negyvenezer forint foglalót kicsalva tőlük. Egy nyomozó barátom tanácsára (és a fórumok olvasgatása után)bejelentettem a rendőrségen az esetet, mert egyre világosabb, hogy szélhámosokkal van dolgunk.

A kérdésem a következő: Tett-e már valamelyikőtök hasonló hivatalos feljelentést a céggel kapcsolatban? Hol és mikor? A rendőröket érdekelné. Több bejelentés alapján tudnak csak nyomozást indítani, és esetleg felgöngyölíteni a bűncselekményt. Kérlek, válaszoljon, aki valami hivatalos úton jár már ez ügyben. Én tatabányai vagyok, most valószínű, ebben a városban próbálkoznak.

Köszönöm

2011. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:

Sziasztok!


Pöttyöspanni!

60 éves szüleimet szintúgy átverték! 40 ezer Ft foglalót csaltak ki tőlük, s persze jó megjelenésű, értelmes úriember volt elmondásuk szerint. 95000 ft amennyiért ők mondják... Továbbá erre hivatkoztak: európai uniós pályázaton nyertek támogatást így válik lehetőség az olcsóbban az alábbiakra: ( de ezt már fentebb is megírták...)

ablakok szigetelése (szigetelő csík behúzása),

- ablakoknál zsanér és kilincs és zárszerkezet csere,

- ablakok gittjének "kikaparása" és modern anyaggal történő pótlása,

- az ablakok repedéseinek megszüntetése (fa tömítőanyaggal),

- ablak két űvegtábláját tartó rész légmenetes lezárása (ragasztás),

- ablakok esőkidobójának cseréje,

- az ablakoknál az alsó és a felső ablakok egyaránt beleértendőek voltak (rákérdeztem!),

- bejárati ajtó szigetelése, és zsanérok megigazítása.


Rettentő mód bosszant, Miért kell a kétkezi munkából élő embert átverni?!??

Mi fontoljuk hogy feljelentést teszünk!

Ti hol tartotok ez ügyben pöttyöspanni???


Várom válaszod!

2011. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Trolibusz válasza:

Sziasztok!


Sajnos mi is, vagyis anyósomék, is beleszaladtak ebbe a cégbe. Tapasztalatok hasonlóak, de nekem sikerült velük beszélni. Fűt, fát ígértek, de nem történt semmi. Még a pénz is megígérték, hogy visszaküldik, de semmi. Beszéltem ügyvéd ismerősömmel. Két dolgot tehetünk: fizetési meghagyást kérünk ellenük vagy feljelentjük. Mindkettőt javaslom, mert szélhámos egy csapat. Viszont jó lenne összefogni, így nagyobb erővel tudunk ellenük fellépni. Ha érdekel valakit szívesen "közösködöm" ellenük!

2011. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!