Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Windstrip-Therm KFT. Hallot...

Windstrip-Therm KFT. Hallot már valaki róluk?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttek hozzánk, hogy mindössze 90.000 FT-ért kicserélik az ablakokat, Mi kötöttünk velük szerződsét, elkérték a foglalót is , ami 20.000 FT volt. Telefonon nem tudjuk őket elérni, a levelekre sem válaszolnak. Kamu cég lehet? Esetleg tapasztalat?
2011. máj. 4. 11:54
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
..................................
2011. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Sziasztok!


Nálunk Kecskeméten 07.11-én jártak.

Ugyanezeket a szép dolgokat nekünk is elmondták,persze nekünk is azonnal kellett dönteni.

10 Ezret adtunk neki,miután a neten megmutatta a cégük oldalát,mert egy kicsit BIZALMATLAN vagyok de az a tanulság hogy nem eléggé:-(

Kétszer hívtam az üzletkötőt egyszer sikerült beszélni vele azt mondta két napon belül visszahív és egyeztetünk időpontot.VISSZAHÍVOTT ma és már holnap 08.25-én jöttek volna de épp ma bukkantunk erre fórumra és ennek hatására inkább lemondtam a munkát.

Így "CSAK" 10-ezret buktam:-(

De ha kérdezem én egy BECSÜLETES cég lenne akkor nem kiállt volna a cége mellett az üzletkötő???

Hogy igen is elvégzik BECSÜLETESEN a munkákat???

2011. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Trolibusz válasza:
Ma megyek a közjegyzőhöz a fizetési meghagyás végett! A tapasztalataimat megosztom veletek! Ne hagyjuk, hogy egy ilyen társaság büntetlenül garázdálkodjon!
2011. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 bebex_ válasza:

Üdvözlöm a sorstársakat! :(


Látom ez a téma még mindig napirenden van, pedig már lassan egy éve járja ez a cég az országot és csalja ki az emberek pénzét.

Én is megjártam még decemberben. A fentebb említett módokon zajlott minden, és 30 000 ft volt az előlegem...

Egyenlőre nem tudom mi lesz a vége, várom Trolibusz fejleményét a közjegyzőnél, mert én a rendőrségen jártam, feljelentés volt, és a vége az lett, hogy konkrét csalás nem áll fenn, ezért zárják az ügyet...

Idézem:

"...a nyomozás során beszerzett adatok alapján nem állapítható meg bűncselekmény elkövetése, és az eljárás folytatásáról sem várható eredmény, ezért a rendelkező részben foglaltak szerit a nyomozás megszüntetéséről határoztam."


Pedig 3 sértett is van rajtam kívül ez ügyben és mégsem történt semmi...

A windstripnek meg szerintem ez olaj a tűzre, hogy nem tudnak velük kezdeni semmit és még nyugodtabban folytatják a tevékenységüket! Ingyen pénz... én is szeretnék így keresni...

Ha közelebb lenne miskolc egy pofon erejéig megkeresném az "urakat"... Legalább a lelki békém meglenne...

De most rávárok Trolibusz válaszára, valamit egy ügyvédi felszólítással megpróbálkozom, mert a nyomozónő szerint ez még segíthet....


Fejleményeket megírom!

2011. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Trolibusz válasza:

Közjegyző! Szóval elkocogtam egy közjegyző barátomhoz. Kiadtunk a cég ellen egy fizetési meghagyást. Nem kellett mást, mint kitölteni egy adatlapot, sajnos befizetni 5000 forintot (amit követelek vissza) és 5 napon belül ezt kiküldik a részükre. Ekkor nincs mérlegelés, a bizonyítási teher rajtunk van! (bizonyíték a szerződés és annak nem teljesítése.) Meglátom, hogy mi lesz. Ha nem veszi át, akkor a második után vélelmezik, hogy átvette és fizetnie kell. Ha nem végrehajtást lehet kérni ellene, amit szintén kérek. Javaslom, hogy tegyétek ezt, ha már érthetetlen módon nem bűncselekmény a tettük!

Fejleményeket megosztom!

2011. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 bebex_ válasza:

Trolibusztól kérdezném, hogy mire sikerült jutni a fizetési meghagyással? Bármi reakció? Vagy bebuktad az 5000-et is?

Üdv.!

2011. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Trolibusz válasza:

A beígért válasz!

A fizetési meghagyást átvették és jogerőre emelkedett, de ahogy számítottam nem fizettek semmit. Most jön a következő lépés, ami a végrahajtás kérése lesz. Ez szintén 5 ezer és ha van vagyona végrehajtják. A cégjegyzéket nézve viszont felszámolás alatt vana cég. Így azt javaslom, hogy minél több fizetési meghagyás menjen, mert egy per esetén jobban lehet érvényesíteni a kárt.

2012. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!