Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Windstrip-Therm KFT. Hallot...

Windstrip-Therm KFT. Hallot már valaki róluk?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttek hozzánk, hogy mindössze 90.000 FT-ért kicserélik az ablakokat, Mi kötöttünk velük szerződsét, elkérték a foglalót is , ami 20.000 FT volt. Telefonon nem tudjuk őket elérni, a levelekre sem válaszolnak. Kamu cég lehet? Esetleg tapasztalat?
2011. máj. 4. 11:54
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Trolibusz!


Tudnál segíteni? Fizetési meghagyás ez hogy zajlik?

illetve ha kell akkor feljelentést is megkéne lépnünk, de együtt!

2011. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Nálunk is jártak és 40000-t kértek előre. Ha itthon lettem volna tehettem volna valamit. Mindenesetre a mai nap folyamán mondták hogy kijönnek és majd megkérjük őket hogy csinálják meg szigetelést 40-ezerig mert ahogy írtátok úgysem adják már vissza.
2011. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Trolibusz válasza:

Sziasztok!


A foglaló esetében akkor nem jár vissza, ha az én hibámból hiúsul meg az üzlet! Ha az övéből, akkor a duplája jár vissza. Nagyon fontos, hogy mi van a szerződésben! Nálunk egyértelműen nem teljesítettek, de úgy gondolom,hogy nálatok sem.

A fizetési meghagyásnál úgy működik, hogy azt jelen esetben a közjegyző adja ki. Ekkor nincs bírósági hercehurca! Én nagyon gondolkodom a rendőrségi feljelentésen. Szerintem az a jó, ha minél többen vagyunk!

2011. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Hat ez marha jo! En meg orultem is, hogy milyen jo lesz, mert tenyleg nem tul jok mar az ablakaink, melegebb lenne telen uj ablakokkal, de gondoltam a szigeteles is sokat fog jelenteni. Tegnap volt itt egy jo megjelenesu srac, 20000 ft foglalot kert, de mivel kp csak 5 ezer volt nalam, megbeszeltuk, hogy ma de. atutalom a maradek 15 ezret. De akkor ezek szerint maradjak itthon, es oruljek hogy csak 15~ot buktam!!!!??? Nagyon merges vagyok, rajuk is, de magamra is, hogy hogy lehettem ilyen naiv.
2011. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Utolso vagyok, a 9:41~es!

Kiskunfelegyhazan probalkoznak most, emlitettem, h nalunk tegnap jartak. Vigyazzatok!!!!!!!!!!!!!!!

Nem erem el oket en sem telefonon!!!

Visszagondolva, azonnal kellett donteni, mert ma mar masik varosban vannak allitolag, es valoban az utolso pillanatban adta ide a szerzodest. Nagy hibank tenyleg h nem olvassuk el, az apro betus reszt....

2011. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Trolibusz válasza:
Mennyien lennénk, akik vállalnák, hogy összeállnak és áldoznak arra, hogy megpróbáljuk visszaszerezni a pénzünket?
2011. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

9:41~es vagyok


Most latom hogy elirtam, szoval nem 15, csak 5 ezret buktam. Azota sem fizettem be a fennmarado reszt, de engem visszahivtak!!!!

Borzaszto meggyozoen es higgadtan kozolte egy ur (?) hogy ez valami tevhit, mert van egy masik ceg, akiknek a neve nagyon hasonlit az o cegukere, valamit felreolvashattam a neten,kozuk nincs egymashoz. Ma pedig maga az uzletkoto hivott fel, hogy sikerult e atutalni a 15 ezret? Felsoroltam az erveimet hogy miert nem, mire: az a ceg amirol olvastam, beloluk valt ki, es most ez egy lejarato kampany ellenuk, ne doljek be a pletykaknak, direkt aztatjak oket sajnos.

2011. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Trolibusz válasza:
Könnyű visszaigazolni, ha a címük a WINDSTIP-THERM Kft. 3503 Miskolc 3. Ff. 25., akkor egyről van szó!
2011. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Igen, pontosan ez a cim szerepel a belyegzon!!! Mindenki eltunt innen?
2011. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Trolibusz válasza:
Azt nem tudom, de ők azok, akik általában nem teljesítenek, csak a pénz veszik fel!
2011. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!