Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Festjük a házat. Akadt egy...

Festjük a házat. Akadt egy kis gond a folyosónál. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

A folyosó valami ocsmányul lett megcsinálva,és mondtam anyuéknak mi lenne ha kiglettelnénk és normálisan nézne ki. Erre,hogy az nagyon sok munkával jár,és hogy elég ha csak kifestjük. De tényleg ocsmány,nem egyenletes,foltokban le van glettelve ami nagyon feltűnő.

Hogy beszéljem rá a szüleimet,hogy csináljuk meg normálisan?

Én esetleg képes lennék rá? Precíz vagyok, 23 éves nő. Szívesen megcsinálnám csak nézzen ki normálisan. Nagyon idegesítő,hogy először oda lép be mindenki és azt az igénytelen munkát kell látnia...Ha csak le lenne festve se segítene rajta!


2011. szept. 20. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy te megcsinálod egy nap alatt szívesen. Én is nemrég gletteltem, nulla gyakorlattal, izomlázam lett másnapra, de ennyi.

Egyáltalán nem olyan nagy dolog, szerezzetek be egy csomag glettet meg glettvasat (barkácsáruházban kapható), illetve egy spaknit. Ennyivel gyönyörűen meg lehet csinálni. A glettvassal alulról fölfelé ráhúzod a falta a glettet, és elsimítod, ha nem sima. Addig kell csinálni, amíg sima nem lesz. Utána finom csiszolóvászonnal csiszold le, és kész. Másnap festhető. A költsége minimális. Nekünk 20 kiló glett az egész lakásra elég volt. 3 ezer Ft-ba került, ez igazán nem sok.

23N

2011. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam,hogy megcsinálom szívesen,azzal jöttek,hogy én nem vagyok vele tisztában mekkora munka az,és hogy biztos nem sikerülne.:S
2011. szept. 20. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak a párom hallanám. Nála a következő érv hatott: "annyira ronda mst a fal, hogy ennél úgyis csak jobb lehet"
2011. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Apu morgolódott egy sort,de végül belement:D Köszönöm a válaszod!:)
2011. szept. 20. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!