Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány m2-es a lakásotok,...

Hány m2-es a lakásotok, házatok? Mennyi a havi gázszámlátok, mikor megy a fűtés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Mennyi a havi gázszámlátok, mikor megy a fűtés?"

Ez volt kérdés.Természetesen tavasz közepétől-ősz közepéig nem ennyi fogy.Igaz én nem átalányban fizetem,tehát télen 400 ezer+ami(télen-nyáron) melegvízre elmegy,úgy kb.450-500 ezer forintra jön ki egy teljes évben.Szerintem annyira nem sok,ahhoz képest,amit másoktól hallok.

2014. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
50nm társasházi felső 1953as, 50es téglafal, régi teschaeuros ablak. régi duvál v milyen cirko. csak a hosszú oldalról van fűtő szomszéd, 10cm szigetelt padlás padló fölötte. 6300-400 átalányra jönne ki melegvízzel, gáz főzőlappal. 20fok. 750köb gáz/év kb. a szembe szomszéd alatt kályháztak a lakók, neki fele sem!
2015. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!