Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol jobb élni, Budapesten...

Hol jobb élni, Budapesten vagy vidéken az agglomerációban? Érdemes kiköltözni a városból?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyunk. Panelban élünk, amit lassan de biztosan megutálunk a férjemmel, szeretnénk kertes házba költözni. Bp-i házra nincs pénzünk, kb 20-30 km-re lévő településen tudnánk házat venni a panel árából. Érdemes? Van egy másfél éves kislányunk, vajon meglesznek ugyanazok a lehetőségei, amik itt Pesten lennének? Gondolok itt az iskolákra, sportolási, művelődési lehetőségekre. Olcsóbb az élet vidéken? pl rezsi? Tudnátok olyan települést ajánlani, ahova érdemes lenne költözni? Köszönöm, ha valaki válaszol valamelyik kérdésre a sok közül!

2015. márc. 24. 22:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
kb 10-11 milliót kapnánk a panelért, és van kb másfél mó fundamentában, amit a felújításra szánunk. úgy gondoltuk, h. Veresegyházon találhatnánk munkát is. én még gyesen vagyok, pénzügyes vagyok amúgy, párom sofőr.
2015. márc. 25. 09:18
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
nem tudom miért lettem lepontozva, de köszi
2015. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
én még nem pontoztam egyik választ sem...
2015. márc. 25. 10:11
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
akkor nem is neked szólt
2015. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak anyagilag nézed, akkor nem érdemes.
2015. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
Én a helyedbe vennék egy nyaralót és maradna a lakás.
2015. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%

Igen, a legutolsó jól mondja. A mindennapokat kényelmesebb a városban élni, hétvégére, pedig vegyetek egy nyaralót, hétvégi házat...

Jobban jártok...

2015. márc. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg a hétvégi ház egy öngól. Sehol se vagy otthon.
2015. márc. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

Hétvégi ház a lakás árából?

És akkor hét közben hol lakjon?


Vagy a másfél misiből kifutja?


Gazdaságilag nem éri meg kiköltözni, körülményesebb a távolságok miatt, de én nem költöznék kaptárba.

Én Bp 18.-ban lakom, de már ez is kint van.

(BKV-val 1-1,5 óra a belváros, a vonat óránként jár a nyugatiba.)

2015. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19%

Olvasni-olvasni...

Nem pesti helyett, hanem hétvégére, nyárra, egy nyaralót venni, ahová az ember ki tud mozdulni a természetbe tavasztól őszig. De a családi ház és a távolság nyűgjét nem veszik a nyakukba folyamatosan. Sokan csinálják így az én környezetemben.

Nyilván a 1,5 millió nem elég rá, de egy normális házra a 12 millió sem itt ahol én lakom 150 km-re Budapesttől... Inkább telek ár...

2015. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!