Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol jobb élni, Budapesten...

Hol jobb élni, Budapesten vagy vidéken az agglomerációban? Érdemes kiköltözni a városból?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyunk. Panelban élünk, amit lassan de biztosan megutálunk a férjemmel, szeretnénk kertes házba költözni. Bp-i házra nincs pénzünk, kb 20-30 km-re lévő településen tudnánk házat venni a panel árából. Érdemes? Van egy másfél éves kislányunk, vajon meglesznek ugyanazok a lehetőségei, amik itt Pesten lennének? Gondolok itt az iskolákra, sportolási, művelődési lehetőségekre. Olcsóbb az élet vidéken? pl rezsi? Tudnátok olyan települést ajánlani, ahova érdemes lenne költözni? Köszönöm, ha valaki válaszol valamelyik kérdésre a sok közül!

2015. márc. 24. 22:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%
Nyárra nyaraló? Ti melyik országban éltek? Ha 2 hetet nyaralhatsz már jómódú vagy...
2015. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%
re20. Az én környezetemben is csinálták ezt a hétvégi házazást. Amit én láttam az alapján nagyon ellene vagyok ennek a megoldásnak. Csak az állandó rohangálás meg konfliktus volt belőle. Pénteken oda, vasárnap vissza, bent ülni a dugóban oda-vissza, sosincs rend sehol, mert mindig útközben vannak. ááá. Alig vártam, h megszabaduljunk tőle. Mi agglomerációban lakunk, 25 perc autóútra a bp-i munkahelytől. Ennyit még a vároban is kellen utazni. Ház nem túl nagy telken, nem tudok sok rosszat felsorolni. De én nem költöznék azért el Bp-ről, mert kell a családi ház és még az állásomat is fel kell adni érte (ld kérdező).
2015. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!