Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Az ács szakma jó?

Az ács szakma jó?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet vele elhelyezkedni itthon és külföldön? Meglehet belőle élni? Ácsnak tanulok.szeretem is csinálni csak ezekre kíváncsi vagyok😊
2017. jan. 23. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem van többek között ilyen szakmám is! Nagyon szeretem, és egy pillanatra sem bántam meg, hogy ezt tanultam.


Ha végeztél, néhány évre menj el dolgozni egy profi vállalkozóhoz, hogy gyakorlatot szerezzél, de aztán törekedjél arra, hogy saját vállalkozásod legyen!

Ez még Magyarországon is egy megbecsült és keresett munka, én nagyon szépen meg tudok élni belőle, úgy, hogy szinte minden megrendelésem e-naplós és számlás. Nem szükséges sem trükközni, sem adót elkerülni, nyugodtan alszom éjszaka. :-)

2017. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!