Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építőiparon bellül szerintetek...

Építőiparon bellül szerintetek melyik a legnyugisabb szakma?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 06:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Sírköves
2016. máj. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
A segédmunkásé.
2016. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
A nyugist hogy érted? Nem erőlteted meg magadat, vagy nincs zaj, nyüzsi?
2016. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Megerőltetni nem nagyon erőltetem magam, apám kőműves kiskorom óta segítek neki kisebb melóknál meg sportolok rendeszeresen bírom, igen inkább at érdekel, hol nincs zaj és nyüzsi :)

Nameg nem akarok én is egész életemben a napon sülni mint apám, szóval valami olyan szakmát kellene választani, aki inkább bent van.

2016. máj. 25. 08:38
 5/44 A kérdező kommentje:
2# értelmes brigádban a segédmunkásnak folyamatosan van dolga, folyamatosan ugráltatva van, az egyáltalán nem nyugis...
2016. máj. 25. 08:39
 6/44 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Talán burkoló? Az bent is burkol, viszonylag nem zajos munka. Hirtelen ez jutott eszembe. Kőműves télen-nyáron időjárásnak kitett, segédmunkás a legrosszabb, csicskáztatják egész nap, ács-tetőfedő azért eléggé szabadban végzett az is, bár biztos nem annyira zajos.
2016. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Az ácsok leesnek az nem jó :D
2016. máj. 25. 09:30
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet, hogy mégis a segédmunkás a legnyugisabb. Lajoska nap közben eldolgozgat, a kőművesek mellett, műszak végén elmossa a betonkeverőt, segít felpakolni a cuccot a kocsira, hazafelé megállnak neki a kocsmánál, hogy be tudjon szaladni némi feszültséglevezetőért, majd hazaér, begyógyul a tévé elé, és elfelejti minden gondját. Míg a cégtulaj főleg kisebb vállalkozások esetén sok esetben még este is pl árajánlatot számol, e-napló adatait tölti fel, rendelést igazol vissza, stb, míg napközben rohan a cég ügyes bajos dolgai után, mérnökkel, fővállalkozóval, társvállalkozókkal egyeztet, helyszíneket járja, műszaki ellenőrrel veszekedik, stb stb stb...
2016. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Kőműves az egyik legkeményebb szakma az építőiparban. A befejező munkák nyugisabbak: festő, burkoló, asztalos, villanyszerelő, stb.
2016. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Az asztalossal az a baj, hogy egy műhely kialakítása nem két fillér, és akkor még nincs géppark...

Én meg mimdenkép vállalkozni akarok majd, nem akarok alkalmazottként vergődni.

Nekem is a festő talán a legszimpatikusabb, meg a burkoló, ha az egyik mellett döntök, idővel biztosan megcsinálom a másikat is, mert jól kiegészítik egymást...

Víz, gáz, villanyszerelésekről fogalmam sincs, azokról esetleg van valakinek véleménye, tapasztalata?

A segédmunka meg nem szakma, szóval nem kell tovább tolni.

2016. máj. 25. 12:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!