Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Családi házba költözünk négy...

Családi házba költözünk négy gyerekkel. Megőrülök, annyit takarítok utánuk, pedig még be sem költöztünk. Mivel lehetne felfogni a sarat, hogy legalább a teraszra ne hozzák fel?

Figyelt kérdés
Van olyan szőnyeg amit kifejezetten kültérre szoktak tenni? De nem gumira gondolok, mert az meg csúnya. Van ötletetek?
2009. jún. 2. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

A kérdésre válaszolva nekünk régi padlőszőnyeg volt néhány évig bírta, aztán cs3er.Most metleki van hideg, de jól tisztítható.Nekem tetszett a maradék padlószőnyeg.meg vannak amolyan hotelek előtt látható piros zöld vagy füves kültéri szőnyegek.

Vidéki ház, 2 szint, 2 éves kölök, meg az anyósék. heti 1x porszívózom ha van kedvem, max 2x felmosok ha nagyon muszáj, a wc-t szoktatás miatt naponta áttörlöm,A konyhai csatatér este vagy reggel,mosás mindennap,lépcső söprés ha már nagyon pókhálós :)Amúgy hozzánk ritkán jönnek vendégek, ha mégis ,ismernek és nem szólnak le

2009. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Nem is a takarítással van a legnagyobb gondom, mert azt már megszoktam, de nem bírom elviselni a teraszon sem a sarat. Ezért kérdeztem, hogy milyen lábtörlőt vegyek. Kezdek begolyózni attól, hogy egyfolytában takarítok, és nincs látszatja.

2009. jún. 5. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!