Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek?...

Milyen porszívót vegyek? Papír vagy textil porzsákost? Vagy porzsák nélkülit?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl sokat költeni rá,de nagyon kéne egy megbízható,jó porszívó. Pár hónapja vettünk egy Tescós porzsák nélkülit,de mára szinte egyáltalán nem szívja be a port. Nektek milyen vált be? Olcsóbb árkategóriásak közül! Segítsetek!
2010. jan. 25. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én most cseréltem porszívót, textilzsákosat vettem,nagyon jó,csak kiürítem és kész, régen a papírzsákost nagyon utáltam,mert tuti nem volt itthon/vagy nem kaptam hozzá papírzsákot,mikor kellett volna.
2010. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem vizes porszívóm van imádom csak a tartájt minden egyes porszívózás után üríteni kell és kiszárítani ez egy kicsit macerás.
2010. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nekünk sem vált be a porzsák nélküli, pedig nem gagyit vettünk, de megőrjít, hogy minden porszívózás után, van, hogy már közben is takarítani kell, mert nem szív. én maradok a porzsákosnál.
2010. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Porzsák nélkülivel szenvedtem(szürö tisztogatás)

papirzsákosra cseréltem,ha nincs itthon új zsák,találtam olyan anyag porzsákot amit be tudok tenni az én porszívomba vész esetén (csak egy használt papirzsák elejét kellett rá ragasztani).Ha a papirzsákkal porszívózok tisztább marad a levegö.

2010. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 27. 09:58
 16/21 anonim ***** válasza:
Van egy textil porzsákos és egy porzsák nélküli porszívónk, de egyik sem szív már jól! :(
2010. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem utána kéne nézni, hogy a víztartályosak mennyibe kerülhetnek, ugyanis ezeknél a por azonnal egy vízzel teli tartályba jut és nem fújódik ki újra a levegőbe.Az apró, láthatatlan porszemcsék nagyon egészségtelenek, mert megtapadnak a tüdőben és onnan soha nem tudnak kijönni. A textil-zsákos, ami nekünk is van, borzasztó.A levegő tele lesz porral és a tisztítása is förtelmes.Mi víztartályosat szeretnénk legközelebb venni.
2010. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Sokadik porszívót vettem meg életemben, ez vízcsapdás lett.

Jó döntés volt!Munka végeztével kiöntöm a WC-e, kiöblítem, vissza a helyére a tartályt, kész.

2010. febr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
WC-be. Bocs!
2010. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Vettél porszívót?

2010. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!