Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek?...

Milyen porszívót vegyek? Papír vagy textil porzsákost? Vagy porzsák nélkülit?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl sokat költeni rá,de nagyon kéne egy megbízható,jó porszívó. Pár hónapja vettünk egy Tescós porzsák nélkülit,de mára szinte egyáltalán nem szívja be a port. Nektek milyen vált be? Olcsóbb árkategóriásak közül! Segítsetek!
2010. jan. 25. 13:07
1 2 3
 21/21 Tudor84 válasza:

Én kb 1,5 éve vettem egy LG porzsák nélküli porszívót.

1600W 340W szívóteljesítménnyel.

Nem akarom eldönteni, hogy melyik a jobb a másiknál.

Amit én észrevettem és tény:

Porzsák nélküli:

- nézni kell a szívó teljesítményt, amit ugyebár sok vásárló elfelejt, csak nézni hogy úúú 2000W de lehet hogy csak 230W szívó telj.-el rendelkezik

- tökéletesen szív

- tartályt minden alkalommal ürítem --> nehogy valaki bemesélje, hogy fárasztó, hiszen klikk --> kiönt --> vissza tesz (porzsákosnál meg öntsed ki és a fél lakás tiszta .... -lesz.

- szűrőt érdemes havonta egyszer vízben kimosni (kinyomkodni) és megszárítva vissza tenni (kb 1,5 perc meló)

- elektro sztatikus a feje gyűjtí a macska / kutya / hajszálakat


Porzsákos:

- ugyan az a teljesítmény (nézni kell a szívó erőt)

- nem látom mikor van tele (nem lehet minden alkalommal űríteni --> minden tiszta dzsuva lesz

- mosni kell a porzsákot (aki kicsit ad a hiigéniára érti mire gondolok)


Észrevétel a kommentekkel:

- eltömődik a pozsáknélküli szűrője --> lehet gyakrabban kellene porszívózni, nem csak havonta egyszer amikor már a madarak csipkedik a szőnyegről a maradékokat (nekem sosem tőmödött még el)

- gyengén szív --> valószínüleg vett egy olcsó / drága nagy Watt számmal rendelkező porszívót aminek kicsi a szívóereje, de ugyebár a boltban sem az akció feliratig kell olvasni


Szumma: porzsáknélkülivel kevesebbet szenvedek.

2012. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!