Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg már meg sem lehet...

Tényleg már meg sem lehet normálisan nézni a jövendőbeli otthonomat? Órák alatt kell dönteni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam és vallom is,hogy hasznos egy családi/kertes házat többször megnézni. Fényviszonyok,környék lakók.....Én olyan vagyok amikor megnéztem és hazajöttem órákkal később jut eszembe ezt vagy azt mégegyszer vagy legalább egyszer megnezni.

Neten keresgélek van ahonnan kapok hírlevelet is ha nekem (keresési be állításoknak)megfelelő a ház. Átnézem nap mint nap,de nincs állandóan időm házat személyesen megnézni. Egyet megnézek 3 -6napot gondolkodnék szívem szerint rajta. Mégis 10-50éves beruházás.



#ház #otthon #Gyorsdöntés
2021. júl. 12. 21:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%
Miert, te örülnél, ha idegenek korzózáznak naponta a házadban többször is?
2021. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11es. Ha "üres" ház(örökség, válás után senki nem maradt ott, külföldre költözés)+ingatlan ügynök árulja pont nem érdekel.
2021. júl. 13. 18:50
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet velem van a gond...de nagyon meg szeretném fontolni hol éljek meg 35 évet legalább. Szüleimnél elég rossz szomszédunk volt (szemetet égetett a kazánba a füst az udvarunkra húzott, rendetlen volt az udvara),két általam megnézett ház szomszéd háza se igényes emberekről árúlkodott.
2021. júl. 13. 18:57
 14/26 anonim ***** válasza:
7%
Majd 35 éven át hozzád fog alkalmazkodni minden szomszéd 😂😂
2021. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14 pont arról beszélek ,hogy tudjunk megélni békében egymás melett.
2021. júl. 13. 19:29
 16/26 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem neked kb semmi se lenne jó még abba is belekötnél amihez közöd 0.
2021. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédság jó, ha jó... de semmi nem garantálja, hogy a jónak tűnő szomszéd nem költözik el fél év múlva és jön helyette egy idióta.
2021. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha tényleg évtizedekre tervezel, nem alapozz arra hogy most milyenek a szomszédok, nem ők lesznek ott 35 évig. Mi is így jártunk, rendes volt minden szomszéd mikor ide költöztünk, aztán 3 év alatt 2 elköltözött, mindkettő helyére parasztok jöttek.
2021. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egy házat mindig is nehezebb volt eladni, van aki évekig hirdeti nem csak átlag ár felett is.
2021. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19es én is ebből indúltam ki erre hetek alatt elmennek a nekem esetleg érdekes házak.
2021. júl. 17. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!