Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg már meg sem lehet...

Tényleg már meg sem lehet normálisan nézni a jövendőbeli otthonomat? Órák alatt kell dönteni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam és vallom is,hogy hasznos egy családi/kertes házat többször megnézni. Fényviszonyok,környék lakók.....Én olyan vagyok amikor megnéztem és hazajöttem órákkal később jut eszembe ezt vagy azt mégegyszer vagy legalább egyszer megnezni.

Neten keresgélek van ahonnan kapok hírlevelet is ha nekem (keresési be állításoknak)megfelelő a ház. Átnézem nap mint nap,de nincs állandóan időm házat személyesen megnézni. Egyet megnézek 3 -6napot gondolkodnék szívem szerint rajta. Mégis 10-50éves beruházás.



#ház #otthon #Gyorsdöntés
2021. júl. 12. 21:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20

Kérdező!

Hetek alatt? A kérdésedben még órák alatt írtad.


Ami jó és árban is megfelelő, az minden ellenkező híreszteléssel ellentétben napok alatt elmegy.

Ha te HETEKIG gondolkozol, akkor sosem lesz házad/lakásod, mert egy vételt valóban meg kell fontolni, de ehhez nem kellenek hetek!

2021. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21! Hírdetés feladása és levétele közt 1-3hét telik el. Pl egy szerda este feladott hírdetést szombaton tudok csak megnézni este (télen tavasszal) nincs értelme menni.
2021. júl. 17. 11:39
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

#22

Az akkor sem hetek, de nem is órák, legfeljebb napok.

De láthatóan, aki megveszi az orrod elől az nem úgy gondolja mint te.

Félre ne értsd, én nem vagyok neked ellendrukkered, de saját bőrödön tapasztalhatod, a te szisztémád nem célravezető.

Módosíts a szokásaidon, vagy a "tetthelyen" legyél szimpatikusabb, de főleg konkrétabb!

2021. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én már fél éve nézem a házakat és nem egyel találkoztam már, ami még mindig fent van azóta is pedig nagy város nem rossz környéken és nem a drágábbakat nézegetem. Bár az igaz hogy itt egy lepukkant belvárosi ház kb 300nm2 telekkel 50-60 misi.
2021. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

22: De, van értelme, mert másodszor, harmadszor is meg lehet nézni, ha érdekes. Sok dolog kiderül sötétben is, és a tulajjal való beszélgetésből is.

Az teljesen más, ha szombaton-vasárnap már másodszorra mész nézni, és következő héten ajánlatot is teszel, és harmadik héten már az ügyvédnél írjátok alá a szerződést.

Különben télen nem megy el 2 héten belül egy ház...

2021. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
22. Ez igaz. Mi is 3x néztünk egy házat, akkor derült ki egy hiba ami miatt végül nem vettük meg.
2021. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!