Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg van ezekre a méregdrág...

Tényleg van ezekre a méregdrága budapesti lakóparkokra kereslet?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos apróból adódóan érdeklődtem (nem magamnak) egy Budapest-Budaörs határán épülő lakóparkkal kapcsolatban.


60 néhány nm-es lakást árulnak 120+ millió forintért. Plusz parkoló 8-10 millió forint, mert a lakópark körül és járható távolságban nem lesz lehetőség parkolni.

A metró csak busszal érhető el.


Konyha nélkül.


75%-ot kér előre, és 2 év múlva adja át.



Ki vesz egy ilyen pici lakást, ilyen messze a központtól, ilyen sok pénzért?! Ti értitek?


2023. márc. 21. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

2 évre kamatos kamattal (10% foglaló esetén) 13% az nagyon jó balekhitel konstrukció.

Ha lefele mennek az árak közben, te szopod, ha felfele mennek, te visszakapod a fogalalódat 2x, bagy meg ráfizetsz.

2023. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A foglalót nem adják vissza semmilyen körülmények között sem.

Az átadás várható, nem fix. Pontosan nem tudják mikor lesz.

2023. márc. 21. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy "konyha nélkül"?

Ha nincs konyha, akkor az nem lakás.

2023. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: teso adjad most a pézt, hajjakmeg lakasleszebbűvalamikor.


Ilyenekkel nem szabad szerződni

2023. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lilluci27 ***** válasza:
75%
Tudsz küldeni egy hirdetés linket? Nagyon érdekelne az a konyha nélküli lakás, mert én ilyyet még nem láttam.
2023. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy érti, hogy nincsen benne konyhabútor, csak a kiállások, esetleg csempe a falon.
2023. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert egy konyhabútor beépített gépekkel több millió lenne. Nem tudom ez kinek éri meg.
2023. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Budapesten jól ismert kivitelező cég. Több lakóparkot is csináltak már.



Nincs benne konyhabútor, így értettem.

2023. márc. 21. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy most ez szarul hangzik, de ami neked méregdrága, az másnak nem az. És hát egy elég jó szűrő az ár a társadalmi rétegek között és nagyon nem mindegy hol, kik között laksz.


Én Kőbányán élek, hát itt sok a csóró, sok az öreg és cigó is van bőven. Nem az a balhés környék, de valahogy mégsem azok élnek itt akiktől szívesen hallom, hogy jó reggelt szomszéd.


Ráadásul aki ennyiért vesz lakást, az már vesz mellé egy garázst/parkolóhelyet is és nem metrózni fog.

2023. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9:

Kőbányán is méregdrágák a lakóparki ingatlanok, akkor is ha lepukkadt putruk vannak mellette.

2023. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!