Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Adnátok ötleteket? Gyerekszobá...

Adnátok ötleteket? Gyerekszobát szeretnék kidekorálni mindenféle mesefigurával. De nem tudom hogy legyen, mert ha egyszer megfestem, akkor nem akarom eltakarni bútorokkal.

Figyelt kérdés
Hogy rakok akkor fel polcokat például? Ti hogy csinálnátok? Arra gondoltam, hogy egy vagy több képet festek fel, szóval nemcsak 1-1 szereplőt. Mondjuk réttel, felhőkkel, de így hová tegyek polcokat?
2010. febr. 16. 09:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy pont vonatot említesz. Pont ma reggel találtam egyet, és annyira megtetszett nekünk, hogy eldöntöttük hogy azt elkészítjük. Ez olyan polc lényegében amit írsz. A kis vagonokba lehet pakolni könyvet, plüsst, akármit.Ha érdekel belinkelem.
2010. febr. 22. 21:37
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia! Természetesen érdekel. Nem láttam még ilyet, a "filmes-polcos" ötletek vegyítéséből pattant ki a fejemből. :)

üdv:e

2010. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Akkor megadom a helyet! Nagyon tetszik!

www.edesotthon.gportal.hu

Itt menj a "kreatív ötletek gyerekszobába" című részhez. És ezen belül a fiú szobába lesz a kis vonatos polc. Csak mi nem 2 hanem 3 kis vagont teszünk a mozdony után.

2010. febr. 23. 09:44
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnéztem. Tényleg jók, sok ismerős képet láttam az oldalán (google-lal főként angol nyelvű oldalakon találta). Az ágyakat anno én is néztem, mikor kisautós ágyat akartunk venni, ami sajnos elmaradt, mert a Poppet babaáruházban 98.000,-HUF volt.

A vonatot hasonlóan gondoltam, csak vidámabbra venném a formáját és a színét is.

2010. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!