Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehetne extrém módon...

Hogyan lehetne extrém módon minden spórolni? Tippeket varok cserébe en is adok amiket használok

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 01:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom hol él az, akinek a vízfogyasztása megvan 2000 Ft.-ból...

Mi hárman vagyunk, kb. 10.000 a víz 2 havonta, igaz, csatornadíjjal együtt.

2017. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
3%

Kaja 20-25?Az lehetetlen, nekünk heti egy bevásárlás annyi majdnem.Ok, a 20 megállítja.Mindennap főzök.

Nekünk a Telekom havi 10, villany nem sok, mert kedvezménnyel kapjuk, (munkahely által), a gáz meg olyan 40-50 között van, ha nagy a hideg.

Mi nem veszünk meg "saját márkás" terméket, férjem utálja őket.

Mosógél, öblítő sem két forint, emellett rengeteg tisztítószer kell, az ember öltözködik is stb., úgyhogy ne beszélj marhaságokat kérlek, miszerint a kaja 20-25.Ha szart eszel, és nem főzöl, akkor reális.

2017. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim válasza:

Jó nem voltam egész pontos,nekünk van haszonállat és a tüzelőt is magam oldom meg.Amit nem mindenki tehet meg úgyhogy elnézést,a félreértésért.

De amiket leírtam az tényleg valós.

2017. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
Nekünk is havi 2 ezer a vízdíj vagyis 2 havi 4ezer. Mi a wct nem húzzuk le kézmosó és mosó vízzel öblítünk. Tusolunk, főzünk, heti 1x néha 2x mosunk. Anyámnak is ennyi. A slozi lehüzása sokba kerül.
2017. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, veled tényleg nagyon nagy baj van!

Annyira komolyan gondolja és írja le, hogy én elhiszem, hogy nem kamu.

Itt külön kitér a betétekre is: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__82874..


Itt vannak az én tippjeim, de csak akkor, ha te is küldesz párat még:

Villanyt ne kapcsoljátok fel, ki is szedném az égőket, nehogy a gyerek vagy a férj elcsábuljon néha! Sparban van S budget 100 db-os viaszgyertya, 500 Ft-ért, azt osztanám, be úgy, hogy egy napra 1-2 gyertya, ha leég, mindenki lefekszik! A mosogatásra is hoznék a pláza csapból vagy más wc-ből flakonból vizet és heti egy mosogatás nap lenne! Mindenkinek külön tányéra/pohara lenne, hogy ne állandóan tisztát vegyetek elő. Hoznék pluszban egy két akciós újságot és azt használnám felmosni, törölgetni.

2017. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokmindenen spórolok. Volt, hogy én is csináltam a wc leöntést. De amin pont a napokban gondolkodtam, hogy egyszerűen a kaja a legtöbb és azt nem tudom hogy lehetne lefaragni (úgy h nem vidéken lakom és nincs kertem meg állataim). Persze én is nézem az akciókat meg főzök, de ennyi. Bérletet én sem veszek, ha nem kell messzire mennem, marad a gyaloglás, ami még egészséges is. Amúgy kérdező ha téged érdekel én hallottam olyanról, hogy külföldön valaki textilből magának varr betétet és kimossa (nézz utána neten) + olyat, hogy valaki magának horgolja a tampont.
2017. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
90%
#106 hasonló létezik, mestruációs bugyi, egy nedszívó betét van belevarrva és ki lehet mosni majd újrahasználni, de még olcsóbb a "diva cup" ez egy szilikon csésze, azt felteszi oda, abba folyik a mestruációs cucc és ha megtelt kiönti a wc-be, kiöblíti és mehet vissza, aliexpressen 1-2 dollár és akár évekig is jó.
2017. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
90%
:D ez a kérdés bebsz*ott.. eddig nem nézegettem az otthon kategóriát de ezentúl legalább heti szinten ránézek:D
2017. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
Ugye? Én szét vihogtam rajta magamat.
2017. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!