Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehetne extrém módon...

Hogyan lehetne extrém módon minden spórolni? Tippeket varok cserébe en is adok amiket használok

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 01:34
 61/109 anonim ***** válasza:
72%

Csak kérdeztem, ugyanis még életemben nem pakolásztam lepedődarabokat menzesz alatt a bugyimba.(de szerintem pl. itt mások se igen.)

Úgy gondolom, azért gyártják a tampont/betétet, mert az való vérzésre.

2016. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
78%
Pfuuj,de egy büdös igénytelen állat lehetsz!
2016. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 A kérdező kommentje:
Minden nap járok uszodába aki nem jár az a büdös
2016. dec. 16. 22:01
 64/109 anonim válasza:
87%
Szóval aki nem jár minden nap uszodába az büdös...Tehát mert mi nem vagyunk extrém spórolósak, bár ez a te esetedben inkább már megszállottság mi vagyunk a rosszak. Képzeld én szinte napi szinten járok kávézóba, nekem is van uszodába bérletem, mégsem kellett még olyanon spórolni hogy betét, wcpapír, otthoni fürdés. Sőt e mellett még a leöblítést sem öntögetéseel végzem. A te egyetlen problémád az, hogy nem tudod felfogni hogy lentebb kellene venni a színvonalon.
2016. dec. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim válasza:
84%
Az előző vagyok. Arról ne is beszéljünk hogy napi kétszer fürdök otthon, és képzeld....nem vagyok büdös.
2016. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 A kérdező kommentje:
Szimke nem jut el a tudatodig hogy nem azért spórolok mert mincs pénzem? Jó bevételem van havonta de a felesleges kiadásokT nem szeretem spórolni akarok amin csak tudok. Kivéve a nekwm fontos dolgok.
2016. dec. 17. 12:03
 67/109 A kérdező kommentje:
Nem csk a szegények spórolnak pont azert kell sporolni hogy minel nagyobb vagyont felhalmozz. Nekem lakaskiadassal a netto jovedelmem 700-800 e hónaptól függ. De igenis sporolni akarok es imadom hogy nincs fűtesszamlam. Mig pl a berlömnek abszolut hasonlo lakasban havi 16 e a fűtése mert nem sporol. Es 21-22 fok van nalam szamold ki ez mennyi egy evben a sok kicsibol plussz megtaki osszejon majd egy ujabb lakas
2016. dec. 17. 12:08
 68/109 A kérdező kommentje:
Havi 60 ezer ft a költésem mindennel egyébként.ebben a fürdőbérlet nincs benn mert az éves
2016. dec. 17. 12:09
 69/109 A kérdező kommentje:
50 re szeretném levinni januártól ezért kellenének még tippek.
2016. dec. 17. 12:10
 70/109 Helyes válasz ***** válasza:
41%
Nos én azon az állásponton vagyok,hogy a spórolás nem megoldás,csak a gondok elodázása.Több pénznek kell befolynia a családi kasszába!Erre kell törekedni.Légy nagylelkű magadhoz,mert a mentális egészséghez hozzá tartozik,hogy megadod magadnak is ami kell.És légy jószívű másokhoz is!Tehát ne az önsanyargatás a megoldás.
2016. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!