Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehetne extrém módon...

Hogyan lehetne extrém módon minden spórolni? Tippeket varok cserébe en is adok amiket használok

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 01:34
 51/109 anonim ***** válasza:
43%

#50

Mi szeretünk jókat enni, ha 8-10 dkg-os felvágottak közül kívánunk meg valamit, megvesszük.És mindig azt vesszük.

Élni szeretnénk, nem nyomorogni.

Ha előállnék ma ezzel a páromnak, hogy na ma mától leöntjük édesem a wc-t, szerintem azt hinné megbolondultam.

Amúgy mivel öntögessük?A felmosóvizet eleve nem is öntöm a wc-be, az udvaron öntjük ki mindig.Nem, nem a fűre, hanem nekünk kavicsok is vannak lerakva az udvaron, a fű körül.

A mosógép értelemszerűen be van kötve, mint minden normális családnál.

Ennyire már nem filléreskedhetnek az emberek.


Kérdező, a WC papír és BKV lopás.

2016. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
52%

És mielőtt azt hinné bárki, pocsékolom a vizet, nem pocsékolom.

Amíg mossuk pl. a fogunkat, nem pacsáljuk a vizet.

De azért az a napi két zuhanyzás ne számítson már pazarlásnak, sem pedig az, hogy folyó vízben mosogatok.

Egyébként mivel nincs kút, így csak a kerti csapról locsolunk, és rengeteg növény van, fenyőktől kezdve a rózsákig egészen a sziklakertekben lévő virágokig, hogy a bokrokat ne is mondjam.

A halaknak is kell friss víz a tóba.

Tehát a víz, amit mindenhez használni kell.

2016. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 A kérdező kommentje:

Utolso mennyi a vízszámlád?

Ha lopas a bkv akkor örülhettek mert fél Budapest tolvaly akkor.

J

A vendégek nagy része is lóg a bkvn ahogy meselik pedig sok a tündi bündi plázás cicuska márkás cuccokban akik amúgy költekezők.

Mi pl a kézmosáskor mindig felfogjuk a vizet egy lavőrba a csapban van. És így mindig van wc leöntő víz, mivel wczes uran mindig kezet mosunk es köv, wc zeskor azzal öntsük le

2016. dec. 16. 11:43
 54/109 anonim ***** válasza:
74%

"A mosógép értelemszerűen be van kötve, mint minden normális családnál. "


50-es vagyok és épp ezért írtam az elgondolkodtató hozzászólásokat, hogy nem lehet mindig kategorikusan kijelenteni: csak az a jó, amiről én tudok, amit én igaznak, helyesnek vélek.


Nálunk pl. nincs bekötve a mosógép ( a régi sem volt)- mert így vettem - akkor most én nem normális családban élek? :-)

Ugyanígy nem szeretem az "internet mindenhol van" című kategorikus kijelentést - mert attól, hogy nekünk valami természetes, még máshol is élnek emberek és nem, nincs mindenhol internet. Tudok ma Magyarországon olyan kis falut (talán nem is egyet) ahol az egész faluban nincs internet. Még akkor sem, ha a XXI.-ik században élünk.

2016. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
26%

Változó a vízdíj, nyáron olyan 8-10 körül a locsolás miatt, télen kb. 5-6 körül van.

De van szerintem amikor ezt sem éri el, sokat számít a mosás mennyisége is.Én ugyan hetente mosom cserélem az ágyneműt, a törölközőt heti kétszer.

Nem vesszük fel kétszer ugyanazt a pólót, de ha pl. koszos nem lett, csak volt rajtunk, rövidprogramon mosom.


Persze, attól mert nekünk nem normális ez az öntezgetés, természetesen lehet másnak megfelel.

2016. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim válasza:
32%
Hogy hajtod össze a lepedot betetnek? Elvagod? ha igen mekkorakra?
2016. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 A kérdező kommentje:
Eleve összehqjtogaom akkorára mint egy székpárna. Azt 4 fele vágom majd majd azokat ketté. Van hogy már ketté nem vágom erősebb napokon és akkor úgymond forgatom
2016. dec. 16. 12:44
 58/109 A kérdező kommentje:
Ja és szoros bugyiba rqkom az megtartja sosem ázott még át
2016. dec. 16. 12:45
 59/109 anonim ***** válasza:
63%

De soha nem is gondolkodtál a tamponon?

Azért a vérnek csak van egyfajta szaga, a lepedő nem szívja magába, mellesleg össze-vissza kened magad.

2016. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 A kérdező kommentje:
A lepedő beszivja nem kenem magamra honnan veszed ezt??!! teljesen jo. A tampont nem szeretem van itthon még evékkel ezelőttről. Betétet szoktam nagyon néha az is van itthon de igyekszem keveset használni de megis akkor azt
2016. dec. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!