Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Ha azt állítjáto...

Jobboldaliak! Ha azt állítjátok hogy ti nem nézitek inkubátornak a nőket akkor mivel magyarázzátok ezt a kommentet?

Figyelt kérdés

Megerőszakoltak? 9 hónap kóma!


[link]


Férfiak! Ti mit kezdenetek ha egy másik férfi megerőszakolna, majd utána 9 hónapra mesterséges kómában tennének és úgy ébrednél hogy felvágták a hasad? Rémálomnak hangzik igaz?



2023. máj. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
88%
Igen, jobboldali vagyok, és nem nézem inkubátornak a nőket. A linkelt komment írója megy egy beteg gondolkodású idióta. De ezen mit kell külön magyarázni, és miért pont a jobboldaliaknak?
2023. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
77%
11, de egy férfi fel tud csinálni egy nőt bármikor, akár akár a nő akarata ellenére sem, én nem vagyok ennyire isten, hogy ebben a kérdésben döntést hozzak, de szerintem egy férfinak qvára nincs köze ahhoz, hogy mit csinál egy nő a saját testével, akár terhes, akár nem.
2023. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
18%

"férfinak qvára nincs köze ahhoz, hogy mit csinál egy nő a saját testével, akár terhes, akár nem"

Értelemszerűen nem is a nő testéről szól a döntés ilyen helyzetben, hanem a nő testében növekvő magzatéról.

2023. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
85%

Jól értem, hogy ez az illető képviseli a jobb oldalt?

Kicsoda is ő?

Valami komoly vezető a jobb oldalon?

Én nem ismerem...

2023. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
100%

Jobboldaliként mondom, hogy az a f@ nem normális..., de kívánom neki (még jobboldaliként is), hogy erőszakolja meg egy csoportnyi meleg bűnöző, hogy lássa, milyen jó az efféle törődés.


32F

2023. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
68%
9: aha értem. Tehát azt mondod, hogy nem a saját testem. Akkor gondolom a tiéd sem a te tested. Magyarán, ha a fél veséd megmentené egy másik ember életét, akkor köteles vagy beáldozni. A te logikád szerint. Hiszen minden élet fontos. És ebben az esetben nem is egy még meg nem született magzatról beszélünk, hanem egy létező, élő emberről. Akinek az életét a te veséd fogja megmenteni. Különben meghalna. Akkor ezek szerint te ezzel egyetértesz. Az a nagy büdös helyzet, hogy még a halálom esetére is megtagadhatom, hogy felhasználják a szerveimet, akkor is ha ezzel 10 másik ember életét menthetnék meg. A saját testhez való önrendelkezési jog ennyire elsőbbséget élvez! De te azt mondod ne legyen olyan, hogy saját testünk feletti önrendelkezési jog. Mert ezt felülírja egy másik élet. Legyen az egy magzat vagy egy már élő ember élete. Jól értem? Vagy a te logikád csak a magzatra terjed ki és egy élő ember életének a megmentése már nem fontos?
2023. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
63%

#14

"Értelemszerűen nem is a nő testéről szól a döntés ilyen helyzetben, hanem a nő testében növekvő magzatéról."


És? Az a magzat az állam tulajdona? Vagy milyen jogon szól bele, hogy az anyja mit csinálhat vele?


A másik meg, hogy azért erősen kérdéses, hogy a magzat egy önálló ember-e, vagy sem, lévén az anya testéből táplálkozik, gyakorlatilag azzal közös a vérkeringése. Tehát az anya testének a része.


Nem látom be tehát, hogy miért ne rendelkezhetne róla az anya.

2023. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:

De a férfinak saját döntése lehet az hogy megerőszakol egy nőt? Mondjuk számolnia kell a büntetés kockázatával

De ha kötelező megszülni az erőszakból fogantat is, akkor egy nő bármelyik nap akaratán kívül teherbe eshet mert bárki megerőszakolhatja. Tehát nem a nőn múlik hogy akar e anya lenni mert bárki erőszakkal beleteheti, megszülni meg kötelező.

Amugy akkor legalább kasztrálják már az erőszakolót.


9 hónap mesterséges kómában amúgy kétlem hog, egészséges gyerek születhetne, bár lejet áll már olyan szinten a tudomány. De nehogy már egy pár miliméteres sejtcsomóért lehibernáljanak mint egy űrhajóst.

2023. máj. 25. 12:29
 19/87 anonim ***** válasza:
23%

"Nem látom be tehát, hogy miért ne rendelkezhetne róla az anya."

Mert itt kapásból három életről van szó. Az anyáról, az apáról és a születendő gyermekéről.

2023. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
30%

#21

Épp most írtam le, a magzat az nem önálló élet.

Nem egy önállóan életképes biológiai szervezet, hanem az anyával össze van nőve.


Az apának meg aztán végképp nem tudom, mi köze van ehhez.

Az apa arról dönthet, hogy teherbe rakja-e a nőt, vagy sem, ez a saját döntési jogköre.

2023. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!