Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Ha azt állítjáto...

Jobboldaliak! Ha azt állítjátok hogy ti nem nézitek inkubátornak a nőket akkor mivel magyarázzátok ezt a kommentet?

Figyelt kérdés

Megerőszakoltak? 9 hónap kóma!


[link]


Férfiak! Ti mit kezdenetek ha egy másik férfi megerőszakolna, majd utána 9 hónapra mesterséges kómában tennének és úgy ébrednél hogy felvágták a hasad? Rémálomnak hangzik igaz?



2023. máj. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
91%
Oké. Megerőszakolnak, és én leszek 9 hónapig kómában. De akkor az elkövetőt mondjuk egy rozsdás kanállal heréljék ki, és vágják le a farkát. 🤷🏻‍♀️
2023. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 kürasszír ***** válasza:
66%

# 79


IDÉZLEK: „Belgium 12, egyesült királyság: 24, Finnország: 12. Hét, és ingyenes, Írország 12, Luxemburg 14, Románia 14 de bizonyos esetekben 24 sőt későbbi abortuszt is engedélyezik, Dánia 18 hét, de még az ultra katolikus olaszoknál és spanyoloknál is 14 hétig elvégzik. Az európai átlag 12. Hét felett van. Csak hogy a későbbiekben ne terjessz hamis információkat.”


Tudod, az a gond, hogy éppen Te terjesztesz téves információkat, ugyanis én veled ellentétben olvastam az európai abortusztörvények szövegét legalább angolul. Te pedig sajnos nyilvánvalóan nem olvastad a törvényeket, ennek ellenére lazán hamis információk terjesztésével vádolsz engem.


Te írod, hogy Luxemburgban a 14. hétig végzik el az abortuszt alapesetben, csakhogy ez nem igaz, ugyanis a luxemburgi törvényben az áll, hogy az utolsó menstruációt követő 14. hétig, azaz a terhesség 12. hetéig szakítható meg a nő döntése alapján. LÁSD: „A voluntary termination of pregnancy (VTP) must generally be performed before the end of the 12th week of pregnancy, or before the end of the 14th week of amenorrhoea (absence of menstrual periods).” [link]


Olaszországban sem a 14. hét a határidő, hanem egészen pontosan a terhesség 90. napja, azaz a 12. terhességi hét plusz 6 nap.


Dániában sem a 18. hét a határidő alapesetben, hanem a 12. hét, az után az állami hatóságok különleges engedélyéhez között az abortusz elvégzése, tehát nem a nő dönt róla. [link]


Azt írod, hogy például a spanyolok „ultra katolikus” nép, a valóságban 2023-ban Spanyolország lakosságának mindössze 18,2%-a volt a vallását ténylegesen gyakorló katolikus. Ultrakatolikus államnak Spanyolország utoljára az 1970-es években számított, azaz relatíve régen. [link]


KIEMELTEN IDÉZLEK: „Románia 14 de bizonyos esetekben 24 sőt későbbi abortuszt is engedélyezik..” NA EZ CSÚSZTATÁS!!!!


Ugyanis én hangsúlyozottan alapesetről, azaz egészséges nő egészséges terhességéről beszéltem, egészen pontosan ezt írtam: „Akkor hogy is van az, hogy általában a 12. héttől majdnem minden európai országban alapesetben (egészséges nő egészséges terhessége) betiltják az abortuszt…”

Romániában a 14. hét után azonban csak kivételes esetben, súlyos egészségügyi indokkal szakítható meg a terhesség, azaz egészséges nő egészséges terhességének megszakítása a 14. hét után szigorúan tiltott és bűncselekménynek számít. A 24. hét után Romániában pedig csak a legextrémebb esetekben, például a nő közvetlen életveszélye, vagy a magzat élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenessége esetében legális az abortusz.


Te viszont Románia esetében totálisan összekevered a dolgokat.


NÉZZÜK AZ EURÓPAI ORSZÁGOK TÖBBSÉGÉNEK ABORTUSSZABÁLYOZÁSÁT ALAPESETBEN (egészséges nő egészséges terhessége esetén):


10. hét: Portugália, Horvátország, Bosznia-Hercegovina, Szlovénia


12. hét: Albánia, Belgium, Bulgária, Ciprus, Csehország, Dánia, Németország, Görögország, Magyarország, Írország, Lettország, Litvánia, Luxemburg, Norvégia, Oroszország, San Marino, Szlovákia, Svájc


14. hét: Ausztria, Románia, Spanyolország


18. hét: Svédország


22. hét: Hollandia, Izland


24. hét: Nagy-Britannia


Tehát nekem volt igazam, a legtöbb országban igenis a 12. hét a határ alapesetben, azaz egészséges nő egészséges terhessége esetén.

2023. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
63%

Kürasszír....

SENKIT. SEM. ÉRDEKELSZ.

Fogd már fel.

2023. máj. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 kürasszír ***** válasza:
16%

# 83


Ó, miután kiderült, nagyjából semmi nem volt igaz abból, amit nagyképűen és folenyeskedve írtál, már nem is érdekel.


Te aztán egy igazán érett, racionális személyiség vagy.


Lazán megvádoltál, hogy,"hamis információkat tetjesztek", magyarán hazudok, én viszont bebizonyítottam, hogy ugye pontosan Te terjesztették hamis információkat.


Lehettél volna gerinces, és elimerhetted volna, hogy tévedtél.


De nem, nagy ravaszul kitaláltad, az lesz a kiút a csapdából, ha Téged nem is érdekel a dolog. 😁😁😁😁😁

2023. máj. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
80%

Kürasszír....hoztak már valós információkat....

Nem vagyok nagyképű, sem fölényes. Ha nem tűnt volna fel, eddig minden ilyen témájú kérdésnél ontod magadból amit gondolsz, de senkit sem érdekel.



"Lazán megvádoltál, hogy,"hamis információkat tetjesztek", magyarán hazudok, én viszont bebizonyítottam, hogy ugye pontosan Te terjesztették hamis információkat. "



Én nem írtam semmilyen pontos adatot. És igen, kamu dolgokat írsz...gondolom a Néma sikoly című propaganda filmet pedig isteníted, ugye?



" Lehettél volna gerinces, és elimerhetted volna, hogy tévedtél. "


Igen, lehettem volna, persze csak akkor, ha tévedtem volna, de ugye ez nem történt meg.


"De nem, nagy ravaszul kitaláltad, az lesz a kiút a csapdából, ha Téged nem is érdekel a dolog. 😁😁😁😁😁"



Nem én vagyok az egyetlen személy, akit TE nem érdekelsz.

2023. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 A kérdező kommentje:

Ha egy 16 éves lányt erőszakolnak mrg és 9 honapig kómában lesz hogy folytatja a tanulmányait? És ha mondjuk családos nőt erőszakolnak meg akinek már van mondjuk 3 gyereke? Kerdezik a gyerekek hol van anyu erre apuka mondja hogy: kómában 9 honapig

Akkor azok a gyerekek anyuka nelkül lesznek közel 1 évig

Es nekem tamadtak mar meg 45 éves anyámat ellopták a biciklijét es táskajat

2023. máj. 31. 08:50
 87/87 kürasszír ***** válasza:
16%

# 85


IDÉZLEK: "Kürasszír....hoztak már valós információkat...."


Amelyekről ugye kiderult, hogy sajnos nem valósak.


IDÉZLEK: "ÉN nem írtam semmilyen pontos adatot. És igen, kamu dolgokat írsz...gondolom a Néma sikoly című propaganda filmet pedig isteníted, ugye?"


Megint kiderül, hogy ismerethiányban szenvedsz.


Ugyanis amikor és ahol a Néma sikoly készült, ott egészen a terhesség 28. hetéig bármilyen indokkal legális volt az abortusz.


Vagyis reális és valóságos alapja volt a filmnek.

2023. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!