Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Ha azt állítjáto...

Jobboldaliak! Ha azt állítjátok hogy ti nem nézitek inkubátornak a nőket akkor mivel magyarázzátok ezt a kommentet?

Figyelt kérdés

Megerőszakoltak? 9 hónap kóma!


[link]


Férfiak! Ti mit kezdenetek ha egy másik férfi megerőszakolna, majd utána 9 hónapra mesterséges kómában tennének és úgy ébrednél hogy felvágták a hasad? Rémálomnak hangzik igaz?



2023. máj. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem én nem a kommentelőről beszélek vagy a megerőszakolt nőkről
2023. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezzel a kommentelővel nem az a baj, hogy jobboldali, hanem hogy elmebeteg. Azt hiszem, 15. hétig szokták Európában engedélyezni az abortuszt, ez még elfogadható szerintem, pedig jobboldali vagyok.
2023. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
32%

#38

Hagyjad. Olyan emberrel vitatkozol, aki úgysem tudja hasznosítani, amit mondani akarsz. Egyrészt, mert nem vitázik, hanem nyerni szeretne, így lezárja magától a tanulás felé vezető utat. Másrészt, ilyen személyiség, és szellemi képességek mellett ki az, akit "megtermékenyítene"?

2023. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
28%
#35 vagyok, én írtam azt is, mindezek ellenére nem tiltanám be az abortuszt mert nők joga eldönteni. Egy olyan vitába mentem bele önkéntesen amit nem is akarok megnyerni, erre én nem hasznosítom a mondanivalót? Aki itt nyomatja a maga mondanivalóját az ti vagytok amikor leírtam a magzatnak is jogai vannak mert emberi lény de simán csak süket fülekre talál.szoval erről ennyit nem vitatom tök fölöslegesen
2023. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
60%
Kár, hogy a magzat nem emberi lény és nem is gyerek. Ahogy a tojás sem tyúk. A magzat az magzat.
2023. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
20%
És a magzatnak nincsenek jogai. Tekintve, hogy nem is személy. Például amikor egy terhes nő megy az utcán akkor nem két ember megy az utcán, hanem egy nő.
2023. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
37%
#44: #42-es vagyok. Én veled egyetértek, mert ha nem így lenne, akkor akár születésig legalizálni lehetne az abortuszt, ami abszurd, hiszen akkor már érez fájdalmat a magzat, minden szerve kifejlődött stb. Elmebetegnek azt neveztem, akit a kérdező linkelt be a kérdésben.
2023. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 kürasszír ***** válasza:
31%

# 45


IDÉZLEK: "Kár, hogy a magzat nem emberi lény és nem is gyerek. Ahogy a tojás sem tyúk. A magzat az magzat."


Az embrió és a magzat a Homo Sapiens Sapiens faj egyede, fejlődése korai szakaszában.


Tehát ember.


Jogilag a születéstől lesz személy (kivéve Hollandiát, ahol a 24. terhességi héttől, a méhen kívüli eletképességtől lesz személy).

2023. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 kürasszír ***** válasza:
68%

# 45


A megtermékenyített tyúktojás is tyúk, mivel a tyúk faj egyede, fejlődése korai szakaszában.


A megtermékenyített tojás, a tyúkembrió, a naposcsibe, a kifejlett kakas, vagy tojó mind-mind a tyúk faj egyedei, csak az egyedfejlődés különböző szakaszaiban.

2023. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom akkor amikor reggel eszel egy tojást azt mondod, hogy eszel egy tyúkot. Vagy ilyet sose szoktál mondani? Miért nem? Hiszen az egy tyúk. Ha a tojásra nem mondod, hogy tyúk (mert nem az) akkor a magzatra se mondd, hogy gyerek (mert nem az). Amúgy ez a mostani abortusz törvény túl szigorú a maga 12 hetével. Addig kellene engedélyezni amíg önálló életre nem képes, valahol a 6. hónap környékén. Ha egyenjogúság lenne, akkor így nézne ki egy abortusztörvény. 12 hét az egy vicc.
2023. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!