Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Ha azt állítjáto...

Jobboldaliak! Ha azt állítjátok hogy ti nem nézitek inkubátornak a nőket akkor mivel magyarázzátok ezt a kommentet?

Figyelt kérdés

Megerőszakoltak? 9 hónap kóma!


[link]


Férfiak! Ti mit kezdenetek ha egy másik férfi megerőszakolna, majd utána 9 hónapra mesterséges kómában tennének és úgy ébrednél hogy felvágták a hasad? Rémálomnak hangzik igaz?



2023. máj. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
16%

Nem tisztáztuk, te jelentetted ki.

Akkor lesz a nő testének a része, ha az lótuszülésben leül a fügefa alá, és hopp, elkezd fejlődni benne a magzat.

2023. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
80%

#33

Nagyon elmés.


Tehát akkor mondjuk egy csípőprotézis vagy fogtömés sem annak az embernek a testének a része, akibe belerakták, hiszen nem magától került oda.

Tehát onnantól kezdve az orvos rendelkezhet annak az embernek a testével, ha jól értem..? :D


De mondok jobbat, ha megeszek egy joghurtot, akkor azok a sejtek, amikbe a joghurtban található tápanyagok beépülnek, na azon sejtek többé már nem az én részeim, hiszen azt a joghurtot nem én állítottam elő, hanem Józsi bácsi a hortobágyon megfejte a tehenét, a tejet eladta a Danone cégnek, az meg eladta a tejből készült csomagolt készterméket a SPAR-nak, aki meg eladta nekem.

Ergo ők tették belém.


Azaz onnantól kezdve Józsi bácsinak, a Danone vezérigazgatójának, és a SPAR vezérigazgatójának is joga van beleszólni, hogy mit csinálhatok a sejtjeimmel, tehát a testemmel.


Jól mondom?

2023. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:

Elkanyarodtunk egy kicsit a témátol

Szóval én a komment íróján hajtanék végre kómát...

2023. máj. 25. 13:52
 34/87 anonim ***** válasza:
68%

"Elkanyarodtunk egy kicsit a témátol"


Annyira nem, mert arra az eszenciális kérdésre vezet vissza ez alapvetően, hogy rendelkezhet-e egy nő szabadon a saját testével, vagy sem, azaz tulajdonképpen szabad ember-e annyira, mint bárki más.

2023. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
26%

Emberi magzatról beszélünk! Nem biológiai sejtcsomóról, hanem egy ember korai életszakaszáról! Most még magzat, majd csecsemő lesz, aztán kamasz, felnőtt és öreg. Nincs jogod semelyik életszakaszában elvenni az életét, akkor sem ha az anyja vagy


"És? Az a magzat az állam tulajdona? Vagy milyen jogon szól bele, hogy az anyja mit csinálhat vele?"


Nem, de társadalomban élünk, amelyik anya bántja a gyerekét, attól igen is elvesszük. Egy ember nem lehet senkinek a tulajdona.


Mindezek ellenére nem tiltanám be az abortuszt de ezek az érvek amik itt fel lettek hozva az abortusz mellett nem igazak.

2023. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes, ha én egyes szélsőséges woke-liberális kommentekből vonok le következtetéseket, akkor megkapom, hogy nem szabad általánosítani. Olyan jó lenne, ha magatokra is alkalmaznátok azokat az elvárásokat, amiket másokkal szemben támasztotok.
2023. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 A kérdező kommentje:

Azert ne feküdjek már kómában azért mert egy erőszakoló spermája megtapadt

A striák életre szólnak

A terhességtől striás leszek

Tehát

Ha valaki megerőszakol és meg kell szülnöm a striák örökké emlékeztetni fognak...

2023. máj. 25. 14:23
 38/87 anonim ***** válasza:
74%

#36

"Emberi magzatról beszélünk! Nem biológiai sejtcsomóról, hanem egy ember korai életszakaszáról! Most még magzat, majd csecsemő lesz, aztán kamasz, felnőtt és öreg. Nincs jogod semelyik életszakaszában elvenni az életét, akkor sem ha az anyja vagy"


Ez egy spermiumra ugyanúgy igaz, abból magzat lesz, majd csecsemő, majd.. etc.


Tehát akkor megint csak ott tartunk, hogy hogyan merészelsz te recskázni, hiszen azzal elveszel életeket.

2023. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
70%
Na mindenesetre az hótziher, hogy ha neadjisten a barátnőmet, vagy egy női családtagomat megerőszakolnák, aztán pedig a tetves állam rákényszerítené, hogy megszülje a gyereket, na az lesz a pillanat, amikor én fogok egy macsétát, a tompa oldalára a pengének jó 1 centis fogakat reszelek, és nem érdekel, mennyi időbe és pénzbe kerül, de levadászok egyenként annyi ilyen f-szfejet, amennyit csak tudok, aki szerint egy nő nem rendelkezhet szabadon a testével, és ezzel a macsétával fogom szétbrutalizálni a s-gglyukukat, amíg meg nem döglenek.
2023. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
30%
Sperma az nem ember. A sperma az emberből jövő sejt. Olyan mint a lehámló bőr vagy a vér. A megtermékenyített magzat viszont már emberi magzat. Abba már bele van kódolva milyen színű lesz a szeme, mekkora lesz az orra, mélyebb, vagy magasabb hangja lesz, lesznek-e genetikai rendellenességei. Mivel az ember korai szakaszában van.
2023. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!