Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zeitgeist...

Mi a véleményetek a Zeitgeist filmekről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Vannak benne okos dolgok, de a háttérük (az, hogy neomarxista szellemiségű az egész) nem tetszik bennük.
2011. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Jól megcsinált film, nagyon hatásos, csak igen nagy csúsztatások vannak benne. Olyan, mint egy Michael Moore film.
2011. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Iszonyatos baromságok, szellemi környezetszennyezés.
2011. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

ma 19:06


Kicsit sem neomarxista. Egyszerűen paranoid.

2011. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy tudom, hogy csak egy paródia.
2011. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

ma 20:02


Még ha annak is szánták, sajnos sokan komolyan veszik.

2011. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Akár paródiának szánták, akár nem, azért vannak benne igazságok, csak amikor az egyik film végén "feltalálják a fenntartható világot", azért az egy kicsit nekem utópisztikus!

az a baj, hogy sokan ezt használják ki arra, hogy zsidózhassanak!

2011. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Én láttam mind1ket.

Elég vegyes a véleményem róla.


Tény hogy mondanak benne igazságokat-részigazságokat,de a koncepció,amibe ezeket beleillesztik egyértelmű baromság.


Nem tartom többnek egy globalizációellenes szélsőbaloldali propagandafilmnél.


Más:


Amúgy észrevettétek hogy az 53%-os válaszoló a 20:02-es és 20:27-es kommentjében önmagával beszélget:D


Méghogy a liberálisok nem skizofrének:)

2011. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Kedves előző!


Arra nem gondoltál, hogy több ember is lehet ugyanolyan százalékkal? Neeeem? Egyem meg a naiv fajtádat.

[link]

2011. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

"Amúgy észrevettétek hogy az 53%-os válaszoló a 20:02-es és 20:27-es kommentjében önmagával beszélget:D


Méghogy a liberálisok nem skizofrének:)"

Abba még nem gondoltál bele, hogy a százalékuk megegyezik????


Zeitgeist:

1)Nem vagyok nagy vallásos, de annyi hibát vétettek ott, hogy az már néha égbekiálltó!

2)A bankos rész is olyan, hogy vannak benne igazságok, de az ürge azt se tudja mit beszél. Tanultam pénzügyeket és akkora baromságokat állít itt is! Persze az hogy adóssággal fizetnek adósságot az igaz, de látszik hogy az ürge csak bele-bele olvasgatott a törvényekbe! Ráadásul nem vagyok csak középszintű angolos, de utána néztem egy két FED-es törvénynek, ahol az ami oda van írva köszönőviszonyban sincs azzal, amit az ipse állít.

3)9/11: Nem tudom eldönteni, hogy tényleg az USA csinálta-e vagy sem, de lényegtelen. Mert ha az USA csinálta akkor az érthető(természetesen nem az emberek, hanem az állam szemszögéből), a világtörténelemben mindig is kellett casus belli, kétlem, hogy az amerikai polgárok csak úgy elfogadták volna, ha a központi kormány csak úgy bejelenti, hogy mennek Irakba olajért. Számomra az a megdöbbentő, hogy a történelmet ismerő embereknek ilyet még magyarázni kell.


És a kedvencem a venus projekt:

Az idős emberke elég jól képzett a szociológia, futurológia és asszem egy-két műszaki dolog területén. De akármennyire is képzett, nem ért a közgazdaságtanhoz, az építészethez, és még sorolohatnám. Ennek ellenére olyan dolgokba üti a fejét, amihez halvány lila gőze sincs. Például ott ez az erőforrásalapú gazdaság, ami jól hangzik, meg gazdasági tanulmányaimból kifolyólag érdekeltt is. Erre annyit nyőg ki ezzel kapcsolatban, hogy az USA a 2.vh alatt töménytelenül ontotta a hadieszközöket és nem számított a pénz, szinte azt sugallja, hogy akkor nem is pénzben számolták el a hadikiadásokat csak zakatoltak a bányák és cuzammen. Ehhez képest Marx az "egyenletivel" és levezetéseivel túlbonyolítja a dolgot!

2011. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!