Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most a ZEITGEIST is egy...

Akkor most a ZEITGEIST is egy nagy kamu?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=bf0IIZIBz1s

ezek szerint ez is egy irányított forradalom lenne? a "Világkormány" nagy félrevezető projektje hogy az emberek inkább ezzel kössék le magukat és érezzék magukat fontosnak?

(egy pár dolog azért furának éreztem mindig is a ZG mozgalomban... gondoltam mi van ha csak ez olyasmi mint a Tesvériség az 1984 c regényben...?)

összeesküvés elmélet az összeesküvés elméletben?... vazz, ebbe bele lehet bolondulni!!!!


2011. szept. 17. 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

Értem a logikádat.

A zeigeits- moszgalom szerintem olyasmi mint a hippimozgalomvolt az usába a 60 as években.

Gondolom te is megnézted és tudod miről van szó? Én egyet is értenék ezzel a gondolkodásmenettel meg világnézettel csak engem is az zavar benne hogy hogyan védi ki azt az elnyomó rendszert amit meg akarnak valósítani?

Mert hogy őszinte legyek a fél világ ellen meg kéne védeni tudnia magát a későbbieknek ha ez a mozgalom és társadalom összejön. És én nem értem ezt hogy gondolják? Mert elvekkel fegyverek ellen nem lehet harcolni.

2011. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Erre igazából két válasz van.

1. A világtörténelem folyamán nagyon sok forradalom felfalta a saját gyermekeit. Miután az régi hatalmat félreállították egyből megindult a belső bizonytalanság, a belső tisztogatás. Minél vadabb összeesküvéselméletekben hittek, annál durvább, diktatórikusabb lett a rendszer, amit létrehoztak. Én ebben nem látok célzatosságot, sem háttérből irányított körmönfont tervet. De ha neked így tetszik, gondold ezt, a lényeg annyi, hogy ők sem lennének jobbak, sőt inkább rosszabbak.


2. A Zeitgeist, mint film egy vicc, az első valláskritikai résznek egész egyszerűen se füle- se farka. Direkt sem csinálhatták volna ennél butábbra.

2011. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

"vazz, ebbe bele lehet bolondulni!!!!"


Épp ezért nem érdemes olyan nagyon behatóan foglalkozni vele. Valaki kitalált egy ilyen összeesküvést azoknak akik kényszert éreznek arra hogy másokat hibáztassanak saját elsz@rt életük miatt, és most mindenki rá akar licitálni ezekre a teóriákra (nagyon sok ilyen ember van így nagy rá a "kereslet" is), így egyre bonyolultabbnak fog tűnni az egész mese. Pedig csak egy rakás haszonlesővel van dolgunk akik így akarnak a minden realitást nélkülöző "előadásaikra" nézőket, a könyveikre meg olvasókat szerezni.

2011. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
A Youtube nem a legmegbízhatóbb forrás, sőt.
2011. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen az első rész valóban egy nagy zagyvaság, főleg a vallási része. igazából van valós alapja mindennek, csak amit összeraktak kép, úgy nem igaz. nem vagyok egy vallásos de azt azért nem hiszem hogy Jézus semmiféle formában nem létezett.

Másrészt nekem meg az átmenet sánítana az új rendszerbe. Na most a hozzáértők szépen létrehozzák a fantasztikus munkanélküli :D gépesített világot, a tömeg meg csak vár...? (nyilván cserébe kéne valamit viszonozni is aztán..)

mellesleg a munka lényege a kreativitás. pont attól lesz a szabadidőnk értékes hogy dolgozunk és adunk valami pluszt a társadalomnak.

2011. szept. 17. 18:21
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Értem a feltételezésed hogy kamunak gondolod.

Szerintem nem kamu a dolog csak gyerekcipőben jár.

És ne felejtsd el hogy akinek a zeitgeits rendszer az ellensége (manetáris rendszer)az befogja sározni a nevét.

A kapitalizmusban meg ugye ez az egész egy lázadásnak mutatkozik amit le kell verni.

Erre sok mód van.

Ha én totálisan el akarnám venni a lázadóknak a hitét akkor elsősorban azt venném el amiben hisznek. Nézd csak pl az egykori keresztes háborúkat. Ez egy ősi taktika de idáig bevált mindíg.

2011. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"És ne felejtsd el hogy akinek a zeitgeits rendszer az ellensége (manetáris rendszer)az befogja sározni a nevét."


ez egy kicsit fenyegetőnek hangzik.

Egyébként szerintem nem lesz belőle semmi. Sok embernek pont a rideg technológia központúsága nem tetszik a VP-nek.

2011. szept. 17. 18:27
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Örülök, hogy más is ráakadt erre a kisfilmre. A legfelsőbb pénzügyi kör taktikája az, hogy minden ellenük irányuló "forradalomnak" az élére állnak, ezáltal olyan irányba terelve, amelyik nekik kedvező.


A Zeitgeist által elérni kívánt világkép pontosan ugyanaz mint amit Új Világrendként emlegetnek máshol.

Viszont ezt a propagandát leszámítva megmutatják az embereknek a történelem valódi alakulását, a pénzrendszer működését (ügyelve arra, hogy a legfelsőbb pénzügyi körökből senki ne legyen megemlítve)és a média manipulációit. Ezáltal próbálják elérni a bizalmát azoknak azoknak az embereknek, akik felébredtek, és az Új Világrend ellen vannak. Őket is ebbe az irányba terelik, csak egy másik úton. Ezért kell megtanulni szelektálni a valódi információk és a propaganda között.

2011. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Gondolkozó, jól eltaláltad. A kulcs a "propaganda" szón van.

A ZG filmek is ugyanarra hajtanak mint a többi csinálta ezelőtt. Érzelmeket kiváltani. Benyeltem, emiatt haragudtam is magamra de már nem. Inkább büszke vagyok rá hogy újból felépíthetem magamnak a SAJÁT világképemet. Kíívánom hogy mindenki így tegyen.

2011. szept. 17. 18:45
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek az előző hozzászólóval. Hogy ha másra nem is legalább arra jó a zeitgeits hogy a filmjei elgondolkoztassanak a valós dolgokról és történelemről.
2011. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!