Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megnézte valaki a Zeitgeist...

Megnézte valaki a Zeitgeist 3. részét?

Figyelt kérdés
Én végignéztem, és nagyon egyetértek az ott felszólaló emberekkel, amit mondanak, az beigazolódni látszik. Mi a véleményetek, kidolgozható-e az a koncepció amit a végén mondanak, illetve valóban az a sors vár-e ránk?
2011. máj. 5. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Én csak a Zeitgeist Addendumot néztem meg és az egészen jó volt addig, amíg el nem ment az istentagadás felé.


A végére kijött, hogy ők valami neomarxista mittudoménkik, akik Vénusz-projecteken dolgoznak és fel akarják szabadítani az emberiséget, hogy mindenki szabad, egyenlő és testvéries legyen.


Jók benne az állítások, amivel a mai rendszert szidja, de az is egy baromság, amit elképzel a helyére.

2011. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=4Z9WVZddH9w

Erről beszélek. Érdemes végignézni.

Nem biztos, hogy őket kategorizálni kellene, hogy marxisták, ez csak a mai gazdaságon alapuló társadalom riogató szava. Ugyanúgy, mint manapság már mindenkit kategorizálunk: kommunista, liberális, cigány, demokrata, keresztény, katolikus, zsidó, és folytathatnám.

Ezek nem biztos, hogy jók, ezt döntse el mindenki maga.

2011. máj. 5. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Én láttam. Szerintem jó lett, de lehetett volna jobb is. A vallásellenes propagandájukat sokkal jobban is megcsinálhatták volna, akkor nem tudnák támadni ezt a részt mindenhonnan. Amúgy a gazdasági részben sok helyen igazuk van, de a pénzkreálással nagyon melléfogtak, mert főiskolás gazdasági ismereteimmel meg lehet cáfolni. Akik pedig írták, hogy neomarxisták azok igen közel állnak az igazsághoz. Te pedig kérdező pont azt a propagandát nyomatod, ami éppen a filmben is van. Majdnem, hogy szóról szóra. Amúgy tényleg valami ilyesmi lenne az emberiség jövője, de nem értem, hogy miért nem szakértőkkel állítják össze az elméleteiket. Nem hinném, hogy az összes közgazdász a rendszer kiszolgálója kell legyen. A cipész maradjon a kaptafánál. Fresco nagyszerű ember, de lássuk be, hogy a gazdasághoz még csak nem is makog, ő futurológus, társadalomtudós, stb..., tehát inkább azzal foglalkozzon. A gazdasági részt meg bízza szakemberekre. Egy csomó olyan mai elismert közgazdász van, aki a mai rendszert élesen bírálja. Nem himmém, hogy ők nem segítenének, ha megkérnék. Egyébként meg miből gondolják, hogy a sok burzsuj majd önként lemond a milliárdjairól?
2011. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nem himmém, hogy ők nem segítenének, ha megkérnék."


Ha ezt leírtad, akkor nem értetted az egész filmet.

2011. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ha ezt leírtad, akkor nem értetted az egész filmet."

Pedig értettem a filmet, de vannak benne csúsztatások, egyrészt. Másrészt pedig a gazdasági- és pénzügyi világ nem csak bankárokból és tőzsdecápákból áll. Sok az egyetemi tanár, a gazdasági kutató, elemző, stb... Akiknek semmi, de semmi érdekük nincs a rendszerben.

2011. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
sziasztok van zeitgeist magyar felirattal?
2011. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Akiknek semmi, de semmi érdekük nincs a rendszerben."


-.-

2011. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:04


Hiába teszed itt a jeleket, attól még, hogy a cájtgájsztban azt mondják még nem lesz igaz. Ez nem egy axióma. Nehogy már megmagyarázd!

2011. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:04


Ez a baj amúgy is a nézeteikkel, hogy senkiben sem bíznak, aki egy kicsit is ért a gazdasághoz, pénzügyekhez. Így aztán nehéz összehozni egy erőforrás alapú gazdaságot. Azt meg ne várja senki, hogy egy szociológus alkotta gazdasági tákolmányban kelljen élni. Mondom, a cipész maradjon a kaptafánál.

2011. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:47


Természetesen igen, amit feljebb belinkeltem, ott a videó jobb oldali alsó sarkában van egy "cc" nevű gomb, ott lehet bekapcsolni.

2011. máj. 8. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!