Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1531/1938 anonim ***** válasza:
100%

de a tobbieknek be sem indul az agya...


Kérdezz máshol: [link]

2016. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1532/1938 anonim ***** válasza:
2016. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1533/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%
Boldog névnapot!
2016. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1534/1938 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm :))

Amúgy elég sok külföldi oldalon rá lehet találni Vajda János munkájának boncolgatására. Egyik külföldi tévén is volt róla ismertető, már nem emlékszem melyik csatornán.

Elméletről szóló külföldi oldalakat most nem linkelek, inkább egy gyakorlatit:

Power Multiplication Through Combined Signals

[link]

Az ott bemutatott áramkör nem csak Vajda János elméletével kapcsolatos, de a transzformátoroknál megfigyelt bekapcsolási áramlökéssel is összefüggésbe hozható. Látod Idegen, nem baj ha mi magyarok nem foglalkozunk a szabadenergiával, külföldön előbb és nagyobb lendülettel harapnak rá a hazai feltalálók munkájára. Ja és nem én raktam fel oda, mielőtt még ott is engem vélnél felfedezni.

2016. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1535/1938 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma hogy ezen az oldalon és az ehhez hasonlókon is az emberek nem igazán foglalkoznak a többlet energiával max csak gondolatban de ha a gyakorlati oldalára kerül a sor mindenki letolja magasról.Van egy másik réteg,aki pedig az ötleteket keresi ha megtalálja elkezdi magában csinálgatni,nem jönnek rá,hogy többen okosabban lehetne kivitelezni.Az Idegenről meg ne beszéljünk mert ő csak okoskodik nagyon sok dologban,és gondolom,mert neki nem sikerült akkor senkinek sem sikerülhet így gondolja.Sajnos én sem találtam ezeken az oldalakon partnert az elméletemre egyedül kínlódok a megvalósításában.
2016. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1536/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Elolvastad amit belinkeltél?

...szimuláció!

Érted?

Nem egy működő,kézzelfogható valami.

Inkább egy pancser macskajancsi agymenése."teória"

2016. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1537/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Sokpeti!

Sokkal többen foglalkoznak a többlet energiával mint gondolnád.Gyakorolják is...csak még senkinek sem sikerült.

Jól látod:Nekem nem sikerült,de nem azért mert ügyetlen,vagy tapasztalatlan vagyok,hanem egyszerűen azért mert NEM lehetséges.Hosszú volt az út mire erre az egyszerű dologra magamtól rájöttem.

Hidd el hogy lehet rá partnert találni,de nem úgy hogy van egy ötleted és csinálja meg valaki.Azok az idők elmúltak.Ha hiszel benne akkor neked kell megcsinálni!

A nagyvilág tele van hívőkkel,olyanok mint te.

Például:overunity.com

80ezer hívő...és mid hülyeség.Nincs reális alapja egyik témának sem.

2016. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1538/1938 anonim ***** válasza:
100%

"...egyszerűen azért mert NEM lehetséges."

Idegen, csak az igazat és csakis a színtiszta igazat!

Mert más olvasónak is feltűnt az hogy miért vagy ellenséges a szabadenergiával szemben. Attól félsz hogy fegyvert csinálnak belőle. Jól tudod magad is hogy már az ókortól kezdve csinálják is belőle, mégsem dőlt össze a világ, legfeljebb az a kapu amit egy-egy faltörő kossal betörtek amikor futás közben előre is lendítetve véletlenül szakszerűen használták. Ennek van ugyan mai modern változata, a páncéltörő lövedék,

[link]

de ez sem okozott akkora pusztítást mint a hagyományos energetika, vagy annak csak egy része a nukleáris energia.

A legegyszerűbben átlátható mechanikus eseteket meg már kielemeztük, például Enzo motorját:

Magnet motor V-gate by enzo

https://www.youtube.com/watch?v=-yG4VeVL1QY


Egy kis kitérő:

A szabadenergia csak jót hozna az emberiségnek. Mert nem csak a téeszcsék esetében történt központosítás, hanem az energetikában is az történt. És mivel jár bármiféle központosítás vagy tőkekoncentráció? Akár állami, akár magánkezekben koncentrálódik? Erkölcsi és gazdasági lezülléssel, a társadalom elhülyülésével. Nem kell Indiát említeni példaként, ahol maharadzsák kezében koncentrálódik minden. Ismered a következményét, a társadalom ottani elhülyülését, amikor a Gangeszba dobálják elhunyt szeretteiket, plusz meg is fürdenek benne. Magyarország is az 50-es évek tőkekoncentrációjától kezdve kezdett elzülleni, az államosítástól kezdve. Volt ugyan egy rövid időszak amikor mégis a sok-sok háztáji gazdaságot szorgalmazták, mert rájöttek hogy a TSZ, a nagy gyűjtőhely, vagy inkább bűnbarlang működésképtelen. Ez volt a szocializmus virágkora, aminek oka a sok-sok háztáji gazdaság és egyéb magánszektor virágzása volt. Aztán a rendszerváltással megint tőkekoncentrálás történt de magánkezekben, amikor az állam helyett egy-egy ember kezdett birtokolni ezer hektárokat. Mi a különbség? Az hogy az állami monopólium pusztulásba vitte az országot, a privatizátor káderek monopóliuma meg pusztulásba vitte az országot. Mert tök mindegy hogy milyen formában koncentrálódik a tőke, annak a társadalom pusztulása a vége. Te meg az energetikai központosítást védelmezed a soraiddal. De amit most leírtam, előttem híres emberek is leírták, például úgy fogalmazva hogy a nagy hal megette a kishalakat. A központosítás, a tőkekoncentráció bármilyen formája, ahogy a nevében is benne van, egyenlő a koncentrációs táborokkal.

2016. márc. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1539/1938 anonim ***** válasza:
100%
Látod Idegen,sajnos nem ismeritek az agyunk működését,ne értsd félre, én sem, csak pár dolgot tanultam róla.Én nem az RTL klub és a TV2 hülyítéseit nézem SPEKTRUM,DISZKÓ VERI, egyéb, vannak nagyon érdekes műsorok, többek között az Eszement tudomány stb az egyik műsorban láttam az agyunk nagyon kreatív,de önző,amit kitalál abból nem enged "Ezt elmagyarázták természetesen elektromos kisülések egyéb de ez nem érdekes a lényeg,hogy önző"Akkor jöttem rá miért van a nagy cégeknek több mérnöke tervezője mint melósa,egymást ki kell segíteniük mert akkor lehet csak nagy dolgokat csinálni. Nagyon sok feltaláló meghalt úgy,hogy félbe hagyta a munkáját pedig nagyon okosak voltak és kreatívak nálunk 10 szer okosabbak.Miért is?Mert azt hitték ők mindent tudnak.Lehet hogy tudták is csak egyszerűen nem ugrott be nekik a legegyszerűbb legjobb megoldás.Lehet hülyén magyaráztam el ezt a dolgot de a lényeg egyedül akármilyen okosak is vagyunk senkik vagyunk.Ilyen az ember,és az agy.Neked sem azért nem sikerült mert nem értesz hozzá amit csináltál hanem mert ilyen az agyad lehet ott voltál a célnál de az agyad nem ismerte fel azt amit lehet egy amatőr egyből meglátott volna,aki nem is ért hozzá.Én nem megcsináltatni akarom ezt a dolgot mással, hanem eszerint élek,és ebben a dologban hatványozottan előjönnek a kreativitás dolgai.Nem azért kísérletezek két éve hogy egyszerűen odaadjam másnak amin eddig dolgoztam.Amit leírtam nektek az csak az alap elve a készülék nem lufiból fog állni.
2016. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1540/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azért kísérletezek két éve hogy egyszerűen odaadjam másnak amin eddig dolgoztam."


Rossz válasz.

2016. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!