Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1551/1938 anonim ***** válasza:
100%

Idegen

Most semmi irónia nélkül írok.

Eszemben sincs a természet törvényeit megváltoztatni és a fizikát sem szeretném megkerülni.De két Fórumon kerültünk össze,mind a két oldalon látod azokat a válaszokat amiket kapok.Senki nem támasztja alá az állításait csak egyszerűen az energia megmaradás törvényével magyarázzák.Írok számokat senki nem reagálja le,küldenek olyan honlapot ami igaz,vagy nem, " egyébként a számításaikat nem lehet megnyitni" ilyent én is tudok készíteni,meg nem mondod hogy eredeti vagy nem. Ez miatt a sok negatív vélemény miatt már bevittem a számokat a munkahelyemre és ott is kiszámoltattam a kollégáimmal, oké ez sem jelent sokat,mert ők sem fizikusok.Megnéztem a kritikus embereknek a válaszait ahol lehetett, mindenhol ugyan azt csinálják amit velem akartak. "Engem lehet nyugodtan ledegradálni mert van önbizalmam.A munkámban kiemelkedő vagyok és ott is hasonlókat kell számolni." Kivéve a generátor és inverter teljesítménye. A következő posztoló azon vitázik velem hogy a Rass mit ír a honlapján a kérdésemre esze ágában sincs válaszolni. A matematika biztosabb lábakon áll mint a fizika remélem ezt belátod te is.Tehát visszatérve nem vezette le nekem senki azt, hogy miért nem tud ez a dolog működni,pedig a másik Fórumon egyértelmű volt a kérdésem Na mindegy ezt azért írtam le mert szeretném megmagyarázni miért is vagyok olyan KEMÉNYFEJŰ. A miben természetesen a te oldaladról igazad is lehet.

2016. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1552/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj,csak már leírtam egyszerűsítve,hogy

megértsed.EGY tartály feltöltése bőven elég a működési elv/effekt/ helyességének vagy helytelenségének bizonyítására.

A sok tartály úgy megbonyolítja ezt az egyszerű dolgot,hogy nem látod át...nem tudod követni.

Mivel az első töltést követően a víz felszínén MINDEGYIKBŐL kiereszted a levegőt,így értelemszerűen MINDET újra fel kell tölteni.Mindegy hogy egyszerre csak egyet töltesz,mert jön a következő...és azt is és az utána következőt is tölteni kell.

Érted?Vagy nem akarod érteni?

2016. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1553/1938 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gépek vajon mire jók?Nyüszög csühög de nem nem csinál semmit,csak zabálja az energiát. https://www.youtube.com/watch?v=pDHi5gtqaP0
2016. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1554/1938 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állványon lenne hanem döcögve gurulna az utcán, az Unió tuti hogy közepesről a legmagasabb fokozatúra emelné a terrorveszélyt. :))
2016. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1555/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Ilyen gépek: https://www.youtube.com/watch?v=pDHi5gtqaP0

Elég ritkák,és azért vannak hogy eloszlassák a kételyeket.

Le a kalappal a készítőnek.Sok pénzt és energiát fektetett be és megmutatta,hogy meddig működik.

Felhasználhatta volna csalásra is,mint ahogy a legtöbb "kutató"...aki nem tud/nem akar/veszíteni.

2016. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1556/1938 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy amikor terheli (rövidre zárja a vezetéket) a kimenetet akkor felpörög a motor miközben kevesebb a felvett áram erőssége is. https://www.youtube.com/watch?v=O7jrTj1lk1U
2016. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1557/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Ez legalább annyira érdekes,mintha behúzott kézifékkel mennél a kocsival...és amikor kiengeded jobban megy.

:))

...esetleg ha kipróbálnád,(nem zárlatban,hanem valami "mérhető ellenállással" ami valós teljesítményt igényel),akkor nem igazán gyorsulna.

2016. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1558/1938 anonim ***** válasza:
100%

Idegen neked erdőd van vagy napelemekkel termelt áramot adsz el?

Mivel olyan "pozitív" a hozzáállásod a konkurrens szabadenergiához.

Húgyagyú sült ökör voltam.

2016. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1559/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat:Nincs napelemem,sem erdőm sem napelemerdőm/sajnos/ és én is"Húgyagyú sült ökör voltam."

Semmi bajom a szabadenergiával,azon kívül hogy lehetetlen.

Titokban azért drukkolok nektek:))

2016. márc. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1560/1938 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért írtam hogy "Húgyagyú sült ökör voltam" mert szabadenergiával foglalkoztam. Hanem mert te szoktál ilyen elnevezéseket alkalmazni rám.
2016. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!