Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/1938 A kérdező kommentje:
Ahogy a rezsicsökkentést is sok fogyasztó negatívan fogadta. Pedig a megoldás roppant egyszerű, ahogy mások is javasolták már: Amelyik fogyasztónak nem tetszik a rezsicsökkentés, az fizesse vissza a szolgáltató cégnek a csökkentés mértékét.
2014. ápr. 25. 09:05
 12/1938 Silber ***** válasza:
91%
Megkérdezhetném tôled kedves kérdezô, mi a végzettséged? Ezen felül hol dolgozol, és hogy tanultál-e termodinamikát?
2014. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/1938 A kérdező kommentje:
Megkérdezheted. Villamosmérnökként végeztem a BME-n, amúgy jó eredménnyel. Egy nagy cég megbízásából a szabadenergiát kutattam. Ugyanis néhány milliomosnak (ahogy nekem sem) nem mindegy hogy fizetünk-e az energiáért, vagy élünk a természet adta lehetőségekkel. Ha a következő kérdésed az lenne, hogy működik-e a Moray készülék, máris válaszolok hogy igen. Ahogy Széles Gábor energiacellája is, és Szabó László generátora is köszöni szépen a mai napig is jól működik. Hogy mondok-e részleteket a Moray készülékről? A válaszom az hogy NEM. Miért nem? Mert a tisztelt olvasókat, ahogy a hozzászólásokból kiderült, a fizetős energia pártján állnak, míg a szabadenergia kutatói hülyék, a magamfajta hülyék információit meg nem érdemes meghallgatni, hisz még a fizikához sem értünk. :))
2014. ápr. 25. 10:24
 14/1938 anonim ***** válasza:
91%

Ó, igen, a klasszikus "nem-mondok-semmit-mert-nem-érdemlitek-meg" védekezés.


Te, kérdező, akarsz milliárdokat kereseni percek alatt? Én tudom, hogy hogyan kell. De nem mondom el, mert úgysem hinnéd el! :P

2014. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/1938 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szánalmas vagy. Az üres állításaid helyett inkább menj, védesd le a géped, hozd nyilvánosságra, nehogy a csúnya olajlobbi el tegyen láb alól és legyél a világ leggazdagabb embere! Mire vársz még?

G.

2014. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/1938 A kérdező kommentje:

14-es válaszolónak:

Még egy átlagos boltban sem hinném hogy kiszolgálnak ha netán hülyének nevezed az eladót. De mondjuk egy privát plasztikai sebész biztosan megmutatja a kijárati ajtót akkor, ha úgy viszonyulsz hozzá ahogy a szabadenergia kutatókhoz szoktak viszonyulni az emberek. A szabadenergia kutató és feltaláló meg ér minimum annyit mint egy plasztikai sebész, mint gondolkodó embert megillet bizonyos tisztelet. Ha ezt nem hajlandók megadni, akkor nem kötelező igénybe venni a plasztikai sebészt, lehet járkálni csúf arccal is, ahogy fél mellel is. Ahogy lehet fizetni is az energiáért. Szép napot.

2014. ápr. 25. 10:45
 17/1938 Silber ***** válasza:
100%

Aennyiben igaz is, termodinamikát mégsem tanultál.

Mellesleg Széles Gábor is ott végzett elvileg, mégis akkora blődségeket mond, hogy felteszem az egyetemi oktatók is csak fogják a fejüket kínjukban...

Amennyiben egy azonosításra nem alkalmas fénymásolatot/fényképet bemutatsz a BME-s diplomádról (természetesen privátban, másokkal azt meg nem osztva), el fogom hinni. De emellett tartom azon álláspontom, hogy a termodinamika törvényeit az emberiség megjelenése óta egyetlen, ismétlem egyetlen egy alkalommal sem találtak olyan folyamatot, amely cáfolná azokat.


Nézzük más aspektusból az adózási érvelésed: tegyük fel, valóban létezne olyan eszköz, amelynél a befektetett energia kisebb a kinyerhetőnél. Ezesetben a logikus lépés az lenne, hogy a kormányzat létrehoz egy energiavállalatot, amely ezen készüléket használja energiatermelésre. Ezzel monopolhelyzetet teremtene, hiszen a semmiből teremt értéket, ami így tiszta haszon, nem kell alapanyagra sem költeni. A megtermelt energiára meg akár 0%-os adót is ki lehetne vetni, hiszen a befolyó összegeket a semmiért cserébe kapják. Ez pedig egyértelműen az ő oldalukra borítaná a mérleget.


Széles Gábor pedig mindig csak ígérgeti a cellát, de valamiért mégis folyamatosan tolódik az időpont, és mégsem látunk belőle semmit. Ennél még a "gróf" Spanyol Zoltán is hihetőbb volt, ő legalább bemutott egy egyszerű orosz gyártmányú plazmavágót...


Én (is) tanultam kémiát, fizikát, termodinamikát. És inkább a professzoroknak hiszek.

2014. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/1938 A kérdező kommentje:

15-ös válaszolónak:

Sajnos eddig senki sem lett a világ leggazdagabb embere ilyen tevékenységből. Például Széles Gábor sem véletlenül hallgat. Viszont arra már volt példa, hogy Horváth István, a vízautó egyik feltalálója "véletlenül" kiesett a vonatból. Ugyanis vannak olyan agymentes hülye cselédek, aki a kétes szexuális beállítottságú olajsejk kérésére egy tányér levesért "véletlenül" meglökte a feltalálót a vonat ajtajánál. Az már nem számít a félresikeredett baromnak, hogy ez által fizethet az üzemanyagért, szennyeződik a környezete és mellesleg még gyilkos is lett. A lényeg hogy a tányér levest megkapta, mint a kutyák. Elnézést kérek a kutyáktól, ők értelmesebbek.

2014. ápr. 25. 10:49
 19/1938 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én egy szóval sem bántottalak, nem is mondtam, hogy nem hiszek neked.


Ha kíváncsi vagy az őszinte véleményemre, én bármit elhiszek, amit látok működni.


Mivel eddig te és a barátaid is állandóan azzal ráztatok le, hogy nem mutatjátok meg a csodálatos gépeiteket, hát mégis mit kéne gondolnom?

2014. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/1938 A kérdező kommentje:

17-es válaszolónak:

Szerintem Széles Gábor, Egely Györgyhöz hasonlóan szándékosan mondanak valótlan magyarázatokat a szabadenergiáról. Valóban nem a levegőből csatolódik ki az energia. Érthető, hogy a magyarázatról még egy szót sem mond, hisz akkor más szakembernek is egyből leesne a tantusz és akkor minek fektetett nagy pénzeket készülékébe. Még kutató kollégák közt sem illik kimondanunk a valós működési magyarázatokat, legalábbis minden részletében.

A tanított fizikát jól megtanultam, természetesen ismerem az energiatételt, amit világszerte tanítanak. Épp ezért néztem jó nagyot amikor az első készüléket megláttam működés közben, miközben a feltaláló még a magyarázatot is elém vetette, amit csak érintőlegesen említ a hivatalos tudomány apró betűs része. De nincs ebben meglepő, régen azt tanulták az iskolapadban hogy a Föld lapos, a világot meg Isten teremtette. Ez van...

2014. ápr. 25. 10:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!