Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/1938 Bigusz válasza:
100%
Csatlakozom Karvakhoz, én is nagyon örültem, hogy létezik az a fórum. Respect.
2014. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/1938 anonim ***** válasza:
100%
Ez lesz a megoldás: [link]
2014. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/1938 Bigusz válasza:
100%
Király. :)
2014. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%

Én nem bánnám, ha beindulna újra az a fórum.

De ott is nagyon kevés embernek volt pozitív véleménye a mágnes motorról. De lehetett legalább vitázni!

2014. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/1938 anonim válasza:
74%

"Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?"


Egyrészt ez az oldal egy extra.hu-s oldal volt, amikről Én úgy vettem észre, hogy leginkább megszűnnek (nem vagyok jártas ennél).


Másrészt napjainkig üldözik, zavarják azokat az egyéneket,

akik próbálnak valamilyen "Alternatív" technikákat feltalálni, kifejleszteni, megépíteni... mint pl Otis T. Carr vagy Nikola Tesla, amikkel helyettesíteni lehetne az olyan jelenlévő technikákat (egyénileg vagy akár országosan is), mint pl a főként atomerőművekből keletkező elektromos áramot. Hogy miért teszik ezt? Mert ha pl megszűnne a szélerőművekből, atomerőművekből, vízerőművekből stb keletkező elektromos áram generálása, akkor nagyon nagy pénztől elesnének el, továbbá az embereknek jobb lenne, amit a háttérhatalom nem akar. De ilyen pl a vízzel működő autó (nem hogy az antigravitációs autó), amit már feltaláltak, de az olajtársaságok nem engedik a bevezetését, hiszen akkor becsődölnének.


Ezen a Földön nemcsak ilyen UNDORÍTÓ technikákat alkalmazhatnánk, hanem sokkal Egészségesebbeket, Természetesebbeket, Csöndesebbeket, Nyugodtabbakat is. De ez a Háttérhatalomnak (ami megbújik a "mindenki célpontja a kormány" mögött) nem célja.

2014. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/1938 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És csak nem indul újra. Lehetséges, hogy szándékosan hitegetnekminket, hogy folyamatban van az ujrainditás? Igy reményben ringatnak minket már jó ideje. Ettöl összetettebb weboldalak elkészülnek sokkal rövidebb idö alatt.

2014. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/1938 anonim ***** válasza:
33%
Almát szedek órabérben. Közben hülyéskedek a jó társasággal. Az ingyen energiáról megtudtam azt amit tudni akartam: 1. létezik; 2. az embereket nem érdekli igazán. Soha nem fog elterjedni ebben a világban ahol az ostobaságokat nagy becsben tartják, a gondolkodásról meg igyekeznek leszoktatni a tömeget. Szóval, az érdektelenség, komolytalanság, nemtörödömség miatt marad minden a régiben.
2014. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%
Fórumot nem tudok beindítani, de levelezésben történő ötletelésben benne vagyok!
2014. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/1938 anonim ***** válasza:
100%
Független, párhuzamos fórumot kellene inditani. Gondolom, állami segitségre nem számithatunk :)
2014. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Hamarosan! Az oldal fejlesztés alatt áll.

This site is under construction!"


...továbbra is folyamtaosan megy a hitegetés. Gondolom ez is egy a sok kapmu igérgetésböl ami most a netten is megy.

2014. nov. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!