Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/1938 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést már látta moderátor, és még mindig a tudományok között van???


Pedig moost már másról sem szól, mint a gaz kormányról, meg a meg nem értett feltalálókról.

Az ezotériában a helye!


Amúgy, kérdező, nem értetted meg:

azt írtam, hogy ha létezne ingyen ernergia, azt a kormány nem eltussolná, hanem simán megadóztatná, ahogy most is megadóztatja az "ingyen" szél, Nap, és vízenergiát, ha te építesz erőművet magadnak. Csak a napkollektor nem adózik, de azon is teljes ÁFA van, egy forint engedmény nincs belőle.


Nem az érdekli, hogy neked jó legyen, hanem hogy neki jó legyen.

És nem is az érdekli, hogy neked rossz legyen! Kicsit el vagy tévedve itt is!

2014. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/1938 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező csak provokál.


Szemmel láthatóan összefüggéstelenül beszél, nyilvánvaló, hogy csak hergeli a 60-nál magasabb IQ-val rendelkezőket.

2014. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/1938 Silber ***** válasza:
100%
S szemmel láthatólag (minden bizonnyal véletlenül) átsiklott a végzettséget igazoló iratok témája felett is.
2014. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/1938 A kérdező kommentje:

23-nak: A végzettséget igazoló okiratban név és egyéb azonosító adatok is szerepelnek. Azokat áthúzva is küldhetem? :)) Mert gondolom azokra az adatokra lettél volna kíváncsi.

21-nek: Győzködd a moderátort hogy az ilyen szabadenergia témát töröljék már innét, mert te és sokan mások szenvedni szeretnek, imádnak fizetni az egyre drágább és szennyező energiáért. A rezsicsökkentés összegét remélem visszautaltad már a szolgáltatóknak.

Nem vagyok eltévedve, mert jó ideje felfogtam hogy sok ember még szereti is azt hogy haszonállat módjára használják, munkájából mások gazdagodnak. Nem szólhatok bele, és nem is szólok a továbbiakban bele, ez van.

2014. ápr. 25. 11:57
 25/1938 Silber ***** válasza:
100%
Természetesen, ezért írtam, hogy "azonosításra nem alkalmas". Viszont ha megkérhetlek, tartsd a monitorod előtt miközben fényképezed, így kizárható mindenféle félreértés az azonosítással kapcsolatosan.
2014. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/1938 anonim ***** válasza:
76%

"Győzködd a moderátort hogy az ilyen szabadenergia témát töröljék már innét"

Semmi gond, a politikában lehet.

Az elég mocskos, és birkáknak szól, úgyhogy a téma pont ide illik (a gaz kormány miatt is).

Az ezotéria ugyan jobb lenne, mert az tényleg csak vicc kategória - de itt is kiváló helye van.


Amúgy nem válaszoltál arra, amit írtam. Gondolom, nem is fogsz.

2014. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/1938 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem válaszol, pedig én kimondottan nyitott vagyok az ilyesmi találmányok iránt. De hát szerinte nem érdemlem meg.
2014. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/1938 anonim ***** válasza:
33%
2010 óta k-forumozó vagyok (voltam). Saját tapasztalataim szerint lehetséges energiát elöállitani a folyamatosan megujuló vonzóerök segitségével mint a gravitáció és az állandó mágnesek vonzóereje. Nem tudom miért állt le a fórum. A párbeszédekeböl megitélve, az emberekre a büszke, önhitt, akaratos magatartás a jellemzö. Elöbb adnak magabiztos véleményt dolgokról, mithogy azt elözöleg becsületesen megvizsgálnák. A munkafegyelemmel van gond és a becsületes, pártatlan gondolkodás hiányával. Az emberek jellemhibája miatt nem terjednke el az új energiatechnológiák. Azt sembecsüljük meg amink van, nemhogy még kiérdemelnénk új dolgokat. Szóval, müszakilag lehetséges, de mig meg nemkomolyodunk, addig sohanemterjed el majd tömegesen.
2014. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/1938 anonim ***** válasza:
74%
Nemr6gen kérdeztem a k-fórum tárelyszolgáltatóját arról, hogy miért szünt meg a fórum. Válaszolták, hogy kizárólag a tárhely tulajdoosának adnak ki adatokat. Szóval, van aki tudja mi történik. Azt kellene megkeresni kérdéseinkel.
2014. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/1938 anonim ***** válasza:
74%

2010 ben nagyon örültem annak, hogy ingyenenergiafórum müködik. Két dologra voltam kiváncsi:


- lehetséges e új, eddig még nem létezö energiát létrehozni? Válasz:igen

- Ha létre lehet hozni, akkor pedig miért nem terjed futótüzként? Válasz: mert képtelenek vagyunk felfogni


Mozgási energiát lehet teremteni a folyamatosan megujuló vonzóerök hatásának segitségével is.

Annak idején a köolajban láttuk meg a "nagy lehetöséget". Elindultunk abba az irányba ami ma a klimaváltozást elöidözö okok legnagyobbika. Gyors sikerért feláldoztuk a jövönket. Az energiatermelést annakidején bölcsebben kellett volna természetbarát alapokra helyezni. Olyan iszoyatos a köolajfüggöség, hogy akkor is ragaszkoduk hozzá, ha már bizonyithatóan oka a közelgö klimakatasztrófának. Képtelenek vagyunk zökkenömentesen áttállni bármi másra. Fórum nélkül igy marad a facebuk, ahol kellemesen dagoyázhatunk egymás magánügyeinek turkálásában.

2014. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!