Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Képesek lennének A Magyarok...

Képesek lennének A Magyarok elfogadni egy letelepült diplomás menekültet?

Figyelt kérdés
Természetesen folyékonyan tud magyarul.
2015. aug. 3. 19:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
23%
el. de kitalálom, te vagy az
2015. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
És ha menekült vagyok az probléma?
2015. aug. 3. 19:26
 3/35 A kérdező kommentje:

Csak mert az elolvasott fórumok után igencsak úgy gondolom hogy a magyarok elég nagy parasztok.

Ha esetleg nekik kéne elhagyni azért az országukat mert származásuk miatt gyilkolják őket a terroristák akkor szerintem a németek nem nagyon örülnének a magyaroknak vagy a franciák. Jó lenne fordított nézőpontból is megítélni a helyzetet nem csak támadni az embert.

2015. aug. 3. 19:29
 4/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Több választ vártam de ennyiből letudom vonni a következtetést a legtöbb magyar rasszista teljesen igaza volt a külföldi oldalaknak.
2015. aug. 3. 19:37
 5/35 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon okos lehetsz ha ennyi válaszból megitéled hogy a Magyarok rasszisták.
2015. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%

teljesen más az, ha egy menekült idejön és dolgozik, mint az, ha idejön és él rajtunk.

az előbbiekkel semmi bajom, sok arab csajt be is fogadnék (kackac) az utóbbiakkal van a gond. de nagy

2015. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
34%

Ne dőljetek be ennek a kamu kérdésnek! Ugyan milyen háború elől menekülsz te? A legtöbb bevándorló 10-20 év alatt se tud folyékonyan megtanulni magyarul annyira nehéz nyelv, de te persze már ilyen hamar megtanultál.. ha meg már 10-20 éve itt vagy akkor nincs is a hazádban háború szóval mehetsz vissza! De 100% hogy te nem menekült vagy csak egy libsi a legújabb "szánjátok meg a szegény, ártatlan menekülteket" kamuval.

Ja és ha polgárháború törne ki vagy más ország támadna meg minket én biztos nem menekülnék sehova, az utolsó leheletemig védeném a lakóhelyem és otthonom az se érdekel ha ott halok meg akkor is ott maradnék és megvédeném a tulajdonom!

A kérdésre válaszolva meg (bár úgyis kamu) igen képes lennék, van is egy keresztény nigériai ismerősöm ugyan még nincs diplomája egyetemre jár de lakótársak és nagyon jó barátok vagyunk. Egy muszlimot semmilyen körülmények között nem tűrnék meg magam mellett, akár diplomás akár nem, még a szaúdi királlyal se ülnék le egy asztalhoz annyira taszítanak.

2015. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Nem kevés dolgot olvastam magyarországról nem kevés ideig.

Legalább 30 fórumot több 100 oldalt olvastam el bár kevés volt a magyar. Sok helyen írták hogy rasszisták. Házat sem akartak eladni mivel félig vagyok magyar származású és meglátszik rajtam. Édesanyám mondta hogy szép az ország csak miatta tanultam meg a nyelvet is.

2015. aug. 3. 19:44
 9/35 anonim ***** válasza:
20%
Természetesen semmi szín alatt.
2015. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%
utolsó,ha valamikor a délszláv háború elől menekült akkor tudhat magyarul,én sem Magyarországon élek de nyilván beszélem a magyart.
2015. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!