Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Képesek lennének A Magyarok...

Képesek lennének A Magyarok elfogadni egy letelepült diplomás menekültet?

Figyelt kérdés
Természetesen folyékonyan tud magyarul.
2015. aug. 3. 19:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan, hogy "a magyarok". Béla van, meg Margit. Tőlük kérdezd meg, hogy mit fogadnak el, és mit nem. Az általánosítás csak provokálásra jó, másra nem.
2015. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
53%
És gyakorlod a zsidó vallást? Vagy milyen vallású vagy? Minek tartod magad főleg magyarnak vagy zsidónak?
2015. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
42%
Nem lennének képesek. Már előre elítélnék anélkül, hogy megkérdeznék mi a végzettsége. Azt sem várnák meg, hogy tud-e magyarul. A normálisakra ez természetesen nem vonatkozik, csak sajnos ők vannak kevesebben.
2015. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Faluba vagy városba jobb költözni?

Elnézést de elmegyek most további válaszokat köszönöm. Mindenki válaszáért hálás vagyok.

2015. aug. 3. 20:04
 25/35 A kérdező kommentje:
Ortodox Keresztény vagyok nem zsidó vallású.
2015. aug. 3. 20:05
 26/35 anonim ***** válasza:
6%
Nem, legfeljebb vendégmunkás lehet, állampolgárságot nem kaphat, és a gyerekei sem. Dolgozhat, de nyugdíjas korában el kell hagynia az országot, és a nyugdíjat a magyar államtól kaphatja, nagyjából mint a gazdagabb arab országokban.
2015. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a magyarok a turistákat szívesen fogadják, akármilyen legyen a származásuk, de a bevándorlás az más. Egyszer Magyarország már volt multikulti, majd egyszer csak a befogadott népek fogták magukat és elrabolták az ország kétharmadát és az ott élő magyarokat pedig a mai napig elnyomják.

Bár sokszor nem tanulunk a hibáinkból, de egy biztos: ezt a magyar nép még egyszer nem fogja hagyni. Tehát bevándorlónak csak és kizárólag olyanokat fogadunk el, akik beszélik a nyelvünket, tökéletesen igazodnak a többségi társadalomhoz és betartják, valamint tisztelik a törvényeinket és szokásainkat, kultúránkat.


Amúgy meg a zsidó származásod a többséget nem érdekli, egészen addig amíg nem kipában csörtetve el nem kezdesz holokausztot ordibálni. Ez kb olyan mint a melegházasság: senkit sem érdekelt eddig, úgy voltunk vele, hogy az csinálnak, amit akarnak. De amikor már nyíltan provokálják a többséget, akkor azt nem tűrjük el.

2015. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
61%

"Ortodox Keresztény vagyok nem zsidó vallású."


Akkor engem nem zavar. Gondolom apud vagy román vagy ukrán vagy szerb volt félig.

2015. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
46%

Ha barna akk cigó, ha barnább akk terrorista és ha fekete akk nig.ger és tényleg nem vagyunk rasszisták. Áh kicsit se.


Én találkoztam jól beszélő angol menekülttel, aki könyvelő szerűségként dolgozott szíriában.

Jah, h miért menekült el akkor? azért mert felrobbantották a fél városát...

Nagy hazafiak nem menekülnétek el, áh dehogy még 56ban se menekültek a magyarok amerikába és más országokba.

2015. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
51%

"Nem lennének képesek. Már előre elítélnék anélkül, hogy megkérdeznék mi a végzettsége. Azt sem várnák meg, hogy tud-e magyarul."


Ez így igaz. Ha tud magyarul ha nem mindet toloncolnám vissza ahonnan jött! Én is beszélek angolul mégsem pofátlankodok oda Angliába.

2015. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!