Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Képesek lennének A Magyarok...

Képesek lennének A Magyarok elfogadni egy letelepült diplomás menekültet?

Figyelt kérdés
Természetesen folyékonyan tud magyarul.
2015. aug. 3. 19:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%

"Csak mert az elolvasott fórumok után igencsak úgy gondolom hogy a magyarok elég nagy parasztok. "


Ez már így ebben a formában nem igaz. Nekem alig négy holdam van és csak két tehenem.

2015. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

8 as válaszoló.

Rád bízom mit hiszel.Ha melletted lőnének futnál te is. Vádheted a lakhelyed egyből fejbelőnek és te semmit sem tudsz tenni sőt halálod előtt egyetlen embert sem tudnál megvédeni.A paraszt túlzás de a rasszista az nem.


Elnézést kérek a parasztozásért de egy kicsit ösztönzően hatott rátok mivel azóta beindult a válaszadás.Azt annak szántam hogy hátha kapok pár őszinte véleményt és ezt köszönöm is

2015. aug. 3. 19:48
 13/35 szántóvető ***** válasza:
34%
5-ös,két választ kaptál.ennyiből vonsz le következtetést?én egy kicsit valóban rasszista vagyok de nem vészes.a Magyarok pl. megtűrik az ázsiaiakat akik az egész országban előfordulnak.megtűrik a romákat is akik a társadalom egészére nézve megkérdőjelezhető hasznossággal bírnak.én is várlak szeretettel,sok sikert kívánva az új életedhez ha nem izraelből jössz.
2015. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
2-3 percembe beletelik válaszolni egy válaszra mivel most beindultatok alig bírok lépésttartani veletek
2015. aug. 3. 19:50
 15/35 anonim ***** válasza:
59%

"Rád bízom mit hiszel.Ha melletted lőnének futnál te is. "


Ez már így, ebben a formában megint csak nem igaz. Mellettem például szét lőttek mindent mégsem futottam egy métert sem.

2015. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

# 17/17 Időpont ma 19:50


Megtudnád mondani ez mikor történt és hol?A futást nem a lövöldözés alatt értem hanem utána. Úgy lönék le az embert akkor ahogy akarják jó esetben. Rossz esetben megvernek és lefejeznek.

2015. aug. 3. 19:53
 17/35 anonim ***** válasza:
78%
Jó akkor mond meg milyen származású vagy apai ágon? Úgy talán kicsit könnyebb is lenne válaszolni.. Mert így eléggé kamu szagúnak tűnik az egész, eddig nem is csináltál mást csak a magyarokat szidtad meg rasszistáztad..
2015. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
De ha segítesz képet feltölteni akkor még sebet és tudok mutatni neked akkor hátha elhiszed.
2015. aug. 3. 19:54
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Milyen származású vagy apai ágon?
2015. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Édesapám félzsidó ennél többet nem tudok róla mivel ez egy furcsa mondhatni családi probléma mivel probléma van édesapám apja kilétével.

Édesanyám színmagyar többet közt emiaat tanultam magyarul és gyerekkorom félet itt éltem le.

2015. aug. 3. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!