Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jovoheten kitor a 3 Vilaghaboru!?

Jovoheten kitor a 3 Vilaghaboru!?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy nostradamus joslata szerint 2010 novembereben kifog torni a 3 ik vilaghaboru es 2016 vagy 19 ben nem emlekszem pontosan fog befejezodni es nagyon kevesen fogjak tulelni nuklearis fegyverek stb nektek mi a velemenyetek errol szemely szerint nem nagyon hiszem el de azert kivancsi vagyok masok velemenyere akarki irhat en nem pontozok le senkit es kerlek titeket ti sem sajnalom ha rossz kategoria gondolkodtam hogy ezoteria tudomany vagy ide de ha nagyon rossz ugy is atteszik az adminok : D
2010. nov. 23. 21:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem térjünk vissza rá a jövő héten.
2010. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
velemenyeket esetleg indokokat vagy erveket is varnek koszonom!
2010. nov. 23. 21:46
 3/34 anonim ***** válasza:
46%
gyász, b.zmeg, csak ma tizen kérdezték ugyanezt, nem tűnt fel?
2010. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Nostradamus jóslatairól már igen sok vélemény és ellenvélemény hangzott el. Én nem hiszek az ilyen jóslásokban.
2010. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Korea ma megtámadta Dél-Koreát
2010. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
basszus tenleg sajnalom nagyon pedig direkt neztem hogy kerdeztek e de nem gondoltam volna hogy mas is olvasta legyszi belinkelned ahol kerdeztek mert keresem de nem talalok esetleg tovabbi velemenyeket kaphatok nem is az ugy tudom hogy az eggyik terorista nep nemsoka atom fegyverhez jut es ha belegondolunk ezt meg multheten hallotam azert nem emlekszem annyira ra :)
2010. nov. 23. 21:51
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

Menj a politika kérdéseinél a második felsoroláshoz.

Ott van kb. 4-5 ilyen kérdés.


Amúgy nem hiszem, hogy lesz háború és nem is tudták megállapítani, hogy 2010 novemberére jósolta, mivel Nostradamus soha nem adott meg dátumot a jóslataihoz, de még magyarázatot sem.


Így lehet az, hogy egy-egy jóslatát csak úgy tudják behatározni egy konkrét eseményre, hogy az az esemény már megtörtént. Ezután fogják magukat, kiválasztanak egy jól csengő jósverset és azt mondják, hogy bizony az erről és erről a megtörtént konkrét eseményről szól.


Vagy esetleg meg tudnád nekem mutatni azt a verset, ahol leírja, hogy 2010 novemberében háború lesz?

2010. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
DE LINKELD MÁR BE AZT AZ IDÉZETET B*ZMEG! Mindenki csak a Nostradamussal jön, egész álló nap, de még egyszer nem láttam azt a kib*szott jóslatot!
2010. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
olvasd el lennt en szemely szerint nem nagyon hiszem csak kivancsi vagyok masok velemenyere is habar ha at gondolom az is velemeny volt amit leirtal szoval koszonom szepen kerdesedre valaszolva meg en is ugy hallottam nagy valoszinuseggel amikor az emberek meg hallotak ezt a eszak koreas haborut gondolom gyorsan kitalaltak hozza hogy nostradamus de barmi meg tortenhet :)
2010. nov. 23. 22:04
 10/34 A kérdező kommentje:
akitol hallotam az olvasta de ha majd fennt lessz megkerem hoghy kuldje el es berakom ide es beszeljel normalisan legyszi egyszeru kerdest tettem fel azt is megertem hogy ha egesz allo nap ezt kerdezgetik biztos idegesito de akkor ne klikelj ra a tobbire vagy csak linkeld be nekik a velemenyed pl nekem is belinkelhetned :) es meg is koszonom
2010. nov. 23. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!