Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jovoheten kitor a 3 Vilaghaboru!?

Jovoheten kitor a 3 Vilaghaboru!?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy nostradamus joslata szerint 2010 novembereben kifog torni a 3 ik vilaghaboru es 2016 vagy 19 ben nem emlekszem pontosan fog befejezodni es nagyon kevesen fogjak tulelni nuklearis fegyverek stb nektek mi a velemenyetek errol szemely szerint nem nagyon hiszem el de azert kivancsi vagyok masok velemenyere akarki irhat en nem pontozok le senkit es kerlek titeket ti sem sajnalom ha rossz kategoria gondolkodtam hogy ezoteria tudomany vagy ide de ha nagyon rossz ugy is atteszik az adminok : D
2010. nov. 23. 21:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
55%

"nostradamus meg hitler nevet is eltalata csak egy betut tevedett vmi hisztlert mondott"


Histert, ha jól tudom, ami a Duna latin neve (is).

Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy ugyanarra gondolt, mint mi Adolfka után.

Nostradamus nagy játékos volt. Olyan verseket írt, amelyek minimum kétféle képpen értelmezhetők. Innentől már teljesen hiteltelen az egész.

Ami meg a Histert illeti, írt száz verset, amiben írt valami nevet és egy, hellyel-közzel bevált. Most hasra kéne borulnom? És az összes többivel mi van?


"meg azt is beleveste a melkasaba hogy melyik evben talaljak meg es tenleg akkor talaltak meg"


Ezt idéznéd?

Tudtommal Nostradamus egyetlen egyszer írt pontos évszámot, az 1666-os londoni tűzvészről szóló jóslatnál. Illetve amelyikről úgy vélik, hogy arról szól.

Az összes többinél egyáltalán nem egyértelmű, hogy amit évnek írt, az évszám.

Pl. Húsz, meg kétszer hat lesz az éve (nem biztos hogy szó szerint idézem) és ez 2012 lenne? Ugyanakkora erővel lehetne 32 is. Vagy 2066.

Szerintem ez egy nagy marhaság.

2010. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
ezt most még úgyse tudjuk megmondani, majd csak akkor amikor már vége van 2010-nek na akkor már biztosra mondhatjuk,hogy igaza volt e az öregnek vagy sem
2010. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
az is lehet hogy ere a koreai haborura gondolt es nem is gondolt vilag haborura lehet hogy csak erre a kis incidensre gondolt : D de mind1 azert koszonom mindenki valaszat
2010. nov. 28. 02:01
 34/34 anonim válasza:

2011. Augusztus 2.-a van.

Ugy nez ki kesik egy "kicsit" ez a 3. vilaghaboru... X'D

2011. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!