Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jovoheten kitor a 3 Vilaghaboru!?

Jovoheten kitor a 3 Vilaghaboru!?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy nostradamus joslata szerint 2010 novembereben kifog torni a 3 ik vilaghaboru es 2016 vagy 19 ben nem emlekszem pontosan fog befejezodni es nagyon kevesen fogjak tulelni nuklearis fegyverek stb nektek mi a velemenyetek errol szemely szerint nem nagyon hiszem el de azert kivancsi vagyok masok velemenyere akarki irhat en nem pontozok le senkit es kerlek titeket ti sem sajnalom ha rossz kategoria gondolkodtam hogy ezoteria tudomany vagy ide de ha nagyon rossz ugy is atteszik az adminok : D
2010. nov. 23. 21:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%

Hallod ,gyerek aki nagyon ráér ! Miért törne ki ? Nincsmiért kitörnie . Most béke van Amerika és Oroszország között is ! Sőt most hoznak létre egy együttmüködési szerződést ! Szoval ha bármelyikk állam (pl.észak korea) fellázadna akkor Az Usa-nak és az oroszoknak szálkalenne ! mert a bevetehtő emberek eggyüttesen ugy : 160 M fő

É K : 1.2 m fő . Ennyit erről észak koreának 8 etomfegyvere avn az usának és az oroszoknak 8000 :D na ennyit erről !

2010. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem fog kitörni jövő héten.
2010. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
60%

[link]

Ez észak korea .


– Nostradamus híres jóslata szerint 2017-ben világokat elemésztő háború tör ki a földön, amelyet rövid békeidő követ – mondta a jós. – Ám a világégésben az emberiség zöme elpusztul, s egy új kor hajnala ébred. Ezt a jóslatot elemeztem újra, és sajnos azt kell mondanom, a korábbi értelmezők tévedtek. Nem 2017-ben, de már az idén novemberben bekövetkezik a nagy háború. A jóslat szerint a „vérszomjas zsarnok" „nyíllal és tűzzel" támad a világra, ami szerintem egyértelműen egy nukleáris föld-föld rakétát jelent, de Nostradamus egyes megfogalmazásaiból arra következtetek, hogy a nagy háborút vegyi fegyverekkel és gyilkos baktériumokkal vívja majd meg az emberiség.


Nostradamus, a 16. században élt francia orvos és asztrológus híres négysoros verseiben fogalmazta meg a jövőre vonatkozó látomásait. A jósverseket csak halála után jóval kezdték el elemezni, ám mikor több látomása is bekövetkezett, a jóslatoknak kezdtek különleges jelentőséget tulajdonítani.


ezt pedig nostredamus josolta ! Na ennyi CSÁ !

2010. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
48%

vérszomjas zsarnok" HÚÚÚÚÚ vajon ki lenne az ?


Obama Tuti nem , Oroszország elnöke tuti nem , Hát akkor ki?


Kína kormányzója se vérszomjas !

Észak koreáé meg egy részeg g*eci .

2010. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:03



itt van : [link]

2010. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
30%

Szerinted egy világháború egyik napról a másikra indul el?

A II. világháborút húsz éves "előjáték" előzte meg, ha az I. világháborút és annak a minimum 100 éves "bevezetését" nem számoljuk.

Szerinted mindez elérhető egy hét alatt?

Ugye nem várod, hogy ezt bárki el is higgye?


Nostradamus pedig egy tehetséges költő volt, de semmi több. Tudta mitől döglik a légy és írt több ezer négysorost, kellőképp homályosan, amiből, a nagy számok törvénye alapján, néhány tucatnak szinte muszáj "beválnia".

Olvastál már Nostradamus próféciákat? Mert én már több százat. Soha nem mond semmi konkrétumot. Minden jóslata minimum két féle képen értelmezhető.

Tényleg meglepő, mennyire illenek egyes versei egyes eseményekre, de én onnantól nem hiszek ezeknek, ha van olyan, amelyik egyszerre jósolja meg az 1941-es angliai csatát és 2001. szeptember 11-ét.

2010. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Én azért bízom benne, hohy nem fog bekövetkezni. Szeretném felnevelni a gyermekeimet. Békében.
2010. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
28%
dehogy fog nehidj az ien iesztegető meséknek ! tudod mi fog bekövetkezni :D Magyarországon lessz halooween És megyek hozzátok balázsolni :D
2010. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
48%

"A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:20"


Ez még mindig nem a híres-neves négysoros, amiben megjósolja a Észak és Dél titáni küzdelmét. És van aki csodálkozik, hogy ideges vagyok? Ez a Nostradamus jóslat is olyan, mint Isten, hogy senki nem látta még soha, mégis elhiszik, hogy létezik?

2010. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz is, talán kivételesen kimaradunk belőle. Minden esetre olvasva a linket a jóslatokról, mivel még több, mint 1000 év van előre megverselve, ezért megnyugodhatunk, hogy a 2012-es világvég Nostradamus szerint elmarad. :-)
2010. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!