Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szaniszlo jol van, mi a baja...

Szaniszlo jol van, mi a baja Belgiummal?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6v-jAQhWFPU


Ez az ember tenyleg nem normalis...


2010. jan. 13. 02:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

17:28

Öcsi a pöcörőd. Ha nem egy "anyuékisaztmondtákerről" nethuszár lennél, hanem látnád, dolgozó emberként, hogy hol élsz, a te pöcörőd is tele lenne már a zs.idó multikkal, az élősködő C.-k tömegével, meg a politikai maffiával, amit ma történetesen nem a Szovjetúnió, hanem éppen az EU nevű bohózat irányít, ami egy kib. gyarmatként kezel minket, izraellel (szándékos a kisbetű) együtt.

U.I: nem kell nekem válaszolnod, úgyse érdekel.

2010. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
17.28, hát egyx orvos neked se ártana baloskám.
2010. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

18:29


Dolgozó és a gazdasághoz értő emberként pontosan tudom, hogy az élet nem úgy működik, mint ahogy ti, jobbikos gyerkőcök olvastátok a Harry Potterben. "Zsidó multik", na persze. Remélem, kinövitek.

2010. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

19:17


Érdekelne, honnan vetted, hogy bármi közöm van a baloldalhoz, okostojás.

2010. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most ezen mi nem tiszta? Az egész EU jajong, hogy szegín romákok így meg úgy, de rossz itt nekik. Hát el lehet menni, ki bánja? Csak a mohácsi vikit is vigyétek.
2010. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát 20: 29, te újabb szög vagy a koporsónkba, ha szerinted a zsido multik kinőni való dolgok, ahogy azt 18:29-nek írtad. (Mondjuk előre szólt, hogy levegőnek fog nézni).

Én nem mondom azt, hogy vígan zenged a Zorbán a királyt, mert nem vagyok ilyen.De akkor viszont méretes szemellenzőt adtak rád. Nem tudom, mit értesz a gazdasághoz (azt írtad), de én külker szektorban dolgozom, jó átlátom a dolgokat, és ha így megyünk tovább, a te kinőni való dolgaidból 20-30 éven belül itt kötelező kipa viselés lesz hogy mást ne mondjak, meg kóser abc-k.

Szóval erről ennyit, jóéjszakát.

2010. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Basszus, libsik, ha még mindig nem veszitek észre, hogy a rossz időt is a zsidó időjárásmanipuláló gépezet végzi Izraelből, akkor ti olyan médiaáltalagymosott szemellenzősök vagytok, hogy az már szellemi hazaárulás. Igazhitű MAGYARságomban csak sajnálni tudlak titeket, hogy tudtotokon kívül zsidóbérencek vagytok, de majd FEL LESZTEK VILÁGOSÍTVA. Úgybizony. Agymosottak. Mi tudjuk jobban. Mert mi vagyunk az igaz MAGYARok.
2010. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!