Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerektelenségi adó!? Hallottá...

Gyerektelenségi adó!? Hallottátok?

Figyelt kérdés

Most volt a TV.-ben, nálam kiborította a bilit, mivel most spórolok, hogy a gyerek normális pü-i helyzetbe érkezzen! És most pont velünk akarnának fizettetni adót, akik már nem vehetnek fel szoc.polt ...stb... persze akik 3 évvel ezelőtt szültek, azoknak járt még szoc.pol, tudtak házat/lakást venni mi meg még az albiba sínylődünk, mert ügye hitelt most nagyon nem akarunk felvenni... (többe kerül, a törlesztőrészlet mint az albidíj)


Nem idegesítő?


(szerintem mindenki vállaljon annyi gyereket, amennyivel elbír, hozzák vissza a szoc.polt, építsenek több bölcsit, és támogassák a cégeket, hogy anyákat is szívesen alkalmazzanak, ne csak pasikat! És láss csodát, biztos, hogy megnőne a népesség!)


2010. szept. 12. 19:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
77%
Én is tettem fel egy ilyen kérdést és egyetértek veled.Bár én elég fiatal vagyok de ha megadóztatják se vállalok gyereket mert nincs meg rá az anyagi háttér és saját lakás semmi sem.Ha kicsit is segítenének (Azokkal amiket leirtál)lehet több pár akarna tényleg gyereket és sokkal előbb.
2010. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
90%
Ezt az agyatlan baromságot én is hallottam. És mégis ezt hány éves kortól kéne fizetni? Kajára nincs pénz nem ám még gyerekre meg hajadoadóra vagy hogy nevezzem... 26 éves korig sokszor a fiatalok tanulnak utána dolgoznak csak. És a pasikkal mi van? Csak a nőkkel baxnak ki? És aki esetleg szeretne na azt pont ez fogja megakadájozni mivel nem lesz miből venni a gyereknek ezt azt... De az nem baaajj.. Hülye állat volt aki ezt kitalálta!!!!!!!!!!
2010. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy már azt is megszabják hogy akarjak-e gyereket!!!!!!! Ennyi erővel lehetne bajuszadó meg 165 cm-nél alacsonyabb felnőttek adója is. Inkább támogassák a fiatalokat úgy hogy szívesen vállaljanak gyereket erre a világra!
2010. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
42%
Én úgy tudom ilyen nem lesz, ezt csak valaki olyan mondta, aki egyébként sem szólna bele és csak egy ötlet volt, de nem lesz megvalósítva.
2010. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%

Jéé télleg!

Legyen levegőadó, kutyaadaó, macskaadó, haladó, (házziállatadó az egyszerűség kedvéért), háztartási gép adó, amibe a sz.gép és a TV is beletartozik a házimozi meg a többivel együtt... meg ilyenek aztán az emberek nem vesznek majd semmit nem vállalnak semmit. És ha a levegőadót nem akarnád/tudnád fizetni akkor lenne öngyilkossági adó, nehogy megússza!

2010. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
78%
30-60 éves korig akarják bevezetni. Az alkotmánybíróság előtt van a dolog, úgyhogy annyira nem fikció sajnos.
2010. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
84%

Gusztustalan, és a legviccesebb, hogy ez a Boros is írja többek közt a drága Fideszünk új alkotmányát.

Ennyi erővel vezessük be a legényadót, az egyedülálló nők adóját

A nagyokos amögé nem lát, hogy a mai világban gyereket szülni ilyen életkörülmények között hogy normálisan felneveld lehetetlen

Majd akkor érdemes szülni, ha biztosan fel is tudod nevelni anyagilag is, sok embernek még enni sincsen pénze

2010. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

" Az alkotmánybíróság előtt van a dolog, úgyhogy annyira nem fikció sajnos."


Ezt honnan lehet tudni?

(csak kíváncsiságból kérdem!)

2010. szept. 12. 19:40
 9/50 anonim válasza:
38%

Van gyereketek? Azért annyi ráció van benne, hogy a gyerekeink fizetik meg azok nyugdíját, nem vállaltak gyereket. Ez így tényleg nem tartható. Persze attól még nem hinném, hogy ez a megfelelő megoldás.

Aki akar gyereket, az vállal szerényebb körülmények közt is, akinek meg fontos a jó anyagi háttér és nem gyerek mellett akar mindent előteremteni, annak nem kell rontani az esélyeit adóval. Mindenkinek a maga dolga, hogy milyen fontossági sorrendet állít fel.

2010. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg mondjátok már honnan lehet tudni, mert az én utolsó információm az, hogy ezt az egészet csak kitalálta egy ember és eszük ágában sem volt megvalósítani.
2010. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!