Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 420 lesz (a HUF) maradhat...

Ha 420 lesz (a HUF) maradhat (Orbán hatalmon)?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 14. 07:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:

Kéremszépen, tavaly volt normális programja az ellenzéknek, tessék elolvasni. Én megtettem.

Köszönöm, vége.

2023. nov. 14. 08:23
 12/75 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen. Úri Szukának viszont távoznia kell.
2023. nov. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 Pintér László ***** válasza:
19%

10-essel tökéletesen egyetértek. Az Ellenzék gyakorlatilag ugyanazt csinálja, mint a Fidesz, csak pepitában és kicsiben.

Miért akarnám egy ugyanolyan attitűdre épült kormányra lecserélni a jelenlegit?

Az összes különbség a Fidesz és az Ellenzék között annyi, hogy az egyik hatalmon van a másik meg csak szeretne, de amúgy mind a kettő triviális gumicsontokat dobál és sarazza a másikat és bármit is mond a másik, neki elvből az ellenkezőjét kell mondania. Az Ellenzéknek szerintem nem az kéne hogy legyen a feladata, hogy mindenben kötelezően ellenkező narratívát mondjon a jelenlegi Kormánnyal szemben. Ha bizonyos dolgokban lenne egyetértés, akkor nagyobb valószínűséggel tudna átpártolni pár szavazó a Fidesztől, de amíg a Fidesz szavazók a másik oldalon azt látják, hogy bármi amit Ők gondolnak az az ellenzéki oldalon pont fordítva van.

Mondjuk a Fidesz migránsellenes és ezért rá fog Jóska szavazni aki szintén migránsellenes, ha az Ellenzék meg csak azért is migránspárti, akkor Jóska bele sem fog gondolni abba, hogy az Ellenzékre szavazzon.

Mindenben ellentmondani azokra az igékre, programokra amit a Fidesz hoz-mond, azzal nem nyernek szavazatot, hanem még inkább stabilizálnak egy masszív fidesz szavazóbázist és nagyobbítják a kormánypártiak és az ellenzékiek közti szakadékot. Egy jó országműködéshez összefogás kell az Emberek részéről, nem pedig megosztottság és elvből az ellenkezőjét mondani a másiknak, mert TILOS bármiben is egyetérteni a másikkal. Pedig pont ez lenne a kulcs.

2023. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
50%

#11: Sajnos borzasztó rossz a memóriám, semmire se emlékszek belőle.

Megtennéd, hogy feleleveníted kicsit a dolgot, hogy a kül-, és belpolitikában milyen konkrét ötleteik voltak?

2023. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

Pintér úr:

Kéremszépen, tavaly volt normális programja az ellenzéknek, tessék elolvasni. Én megtettem.


Köszönöm, vége.

2023. nov. 14. 08:39
 16/75 A kérdező kommentje:

14es, persze, szivesen:

google.hu ellenzék választási program 2023.


Remélem, segitett.

2023. nov. 14. 08:40
 17/75 A kérdező kommentje:
Bocs, 2022 lesz a helyes.
2023. nov. 14. 08:40
 18/75 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy kinek és milyen programja van.

A hívek akkor is felemelik, ha ...

2023. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
50%
11, Én elolvastam a programot, első pontja volt a családi és a segélyezés duplázása. Hát kösz, nem. Sokan itt abba is hagyták az olvasást.
2023. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 A kérdező kommentje:

19, szuper, továbbolvasás helyett, akkor irány a 420Ft-os Euró árfolyam, még nagyobb összedőlés és egyenes út a tényleges államcsőd felé.

Hajrá Magyarország, Hajrá magyarok.

2023. nov. 14. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!