Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Bohár Dániel ezen...

Fideszesek, Bohár Dániel ezen bejegyzésén sem látjátok, hogy manipulálni próbálnak titeket?

Figyelt kérdés
[link]

nov. 20. 10:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Azt fogják mondani, hogy a Telex libsi féknyúz oldal, és kész.
nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
3%
#1 valóban. Én megfogadtam, hogy nem nyitok meg telexes cikket.
nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 hypno ***** válasza:
89%

#2


Akkor nyisd meg a Momentumét eredetiben és aztán a nwevetséges kretén propagandistáét.


Ez még ahhoz is hülye, hogy rendes fake newst gyártson.

nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Legbutább szavazótábor látható a 2-esen is. A valóságtól még elvekben is távol tartja magát....
nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#2: A lényeg, hogy a Momentum gratulált a magyar győzelemhez, magyar zászlóval. Ebből Bohár Dániel levonta a következtetést, hogy a Momentum a román csapatnak drukkol. Szürreális az egész.
nov. 20. 10:53
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

"Ebből Bohár Dániel levonta a következtetést, hogy a Momentum a román csapatnak drukkol."


Sajnos nem: azt a következtetést vonta le, hogy na majd ebből jó kis flame-t csinál online.

nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#6: Sajnos ma már nem kell semmilyen valóságtartalma legyen egy bejegyzésnek, a lényeg, hogy minél több helyre eljusson.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mit gondolhat Bohár Dániel azokról az emberekről, akik ezt elhitték neki és felháborodtak a Momentum gyalázatos tettén.

nov. 20. 11:04
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
A pofám leszakad... Ez annyira kisstílű, hogy szekunder szégyenérzetem van, helyette is.
nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 hypno ***** válasza:
92%
És büszkén kiírja a FB-ra hogy "riporter". Ez? Riporter? Már akkor is hazudik ha kérez.
nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Én mint markánsan jobboldali ember épp azért zavartam el a libsiket 2010-ben, mert elegem volt az állandó hazudozásból: a köteles beszédből, az antiszemitázásból-nácizásból, a Teller-levélből stb.


Ha tudtam volna, hogy ugyanaz folytatódik, csak (részben) más szereplőkkel, de sokkal profibban felépített mechanizmusban, amelyben az átlagemberrel tényleg mindent meg lehet etetni, valószínűleg már 2010-ben sem szavaztam volna a Fideszre, nemhogy 2014-ben. Akkor lett belőlük elegem, számomra akkor lett nyilvánvaló, hogy semmit nem szabad elhinni nekik.

nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!