Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Bohár Dániel ezen...

Fideszesek, Bohár Dániel ezen bejegyzésén sem látjátok, hogy manipulálni próbálnak titeket?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 20. 10:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
#11 persze, minden poén amikor kiderül, addig véresen komoly. Csak olvasd el a kommenteket Bohár posztja alatt :D
2023. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

29: nem is burkoltan támogatta Ficót.


A választás előtt 2 nappal Ficó-interjú volt M1-en!


Amikor erről hallottam, azt hittem, rosszul hallok. Utánaéztem, és tényéleg. Szóval azt gondolná az ember, hogy ilyen nincs, de van.


Ja és ami hab a tortán: Szlovákiában kampánycsend van!

Tehát Fico a szlovák tv-ben nem beszélhetett, de a magyarban igen.

Az orbáni M1 nem a magyar pártokat segítette, hanem a magyarellenes Ficót!

2023. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
40%

"nem a magyar pártokat segítette, hanem a magyarellenes Ficót!"


Ne vergődj vele, úgysem megy át...

2023. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
33: Valahol én is tudom, hogy nem megy át, de még bennem él a naív hit, hogy az emberek tudnak gondolkozni, képesek belátni dolgokat.
2023. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
91%

"él a naív hit, hogy az emberek tudnak gondolkozni, képesek belátni dolgokat"


Szerintem - a látszat ellenére - ez többnyire így is van, csak egyrészt a kognitív disszonancia egy rohadék dolog, másrészt annyira elmérgesedett a téma, hogy már csak azért sem ismernék el soha, hogy a libsiknek igaza volt valamiben. Ez utóbbi amúgy fordítva is igaz.

2023. nov. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
#30 akkor ha azt állítom, hogy anyád egy utolsó lepusztult mocskos prosti, akkor azt te is viccnek veszed? 😀 mert ha nem akkor te se érted a poént. 😂
2023. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!