Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Bohár Dániel ezen...

Fideszesek, Bohár Dániel ezen bejegyzésén sem látjátok, hogy manipulálni próbálnak titeket?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 20. 10:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
8%

Ember, úgy látom nagyon sok esze a telexes csajnak sincs, ez egy poén 😂😂😂😂😂



Szerintem zseniális, hogy észrevette, hogy zászló nélkül tökre megállja a helyét így is.


Ez meg a legnagyobb, hogy még a telex bevette 😁😁😁😁



Bar**k 😂😂😂

2023. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet poén, hogy ez a kretén hamis állítást tesz egy (egyébként számomra egyáltalán nem szimpatikus) pártról, úgy, hogy meghamisítja a képet (ráadásul elég amatőr módon).
2023. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
12%

Ezt trollkodásnak hívják.

Elhiszem, hogy szar, hogy így megetetett, de sajnos ez van.

A telexet megetette már a Trollfoci is, amikor megosztottak egy 20 éves hírt(a Pintér ügy).

A hülye nem nézte az időpontot, csak a szalagcímet, meg valszeg nagyjából elolvasta, aztán lehozta 😂😂😂😂


Akkor is csak a fél ország röhögött rajtuk 😂😂😂

2023. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

#13: Ebben semmi vicces nem volt, simán csak egy hazugság. Másrészt meg nézd meg a kormánypárti hozzászólókat a bejegyzése alatt, épp szidják a Momentumot emiatt.

Értem én, hogy politikai ellenfél stb, de azért legyen már egy határ.

2023. nov. 20. 12:39
 15/36 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nem vicces. Neked. Általában a trollkodásnak mindig ez a vége, hogy aki nem értette, az meg van sértődve.

Én marha jót röhögtem rajta, mert a románok is elsők lettek és így totál megállta a helyét és valszeg azért volt a Momentum a célpont, mert ők románpártiak.


Amúgy ez egy remek intelligencia teszt. Szépen összegyűlt a kérdés alatt is az oldal krémje 😁😁😁😁

2023. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Blackfyre ***** válasza:
100%
15-ös: Mitől lennének románpártiak?
2023. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

#15: Én elfogadom a trollkodást pl itt gyakorin, vagy bárhol máshol egy magánembertől, de nem egy "riportertől", amelyik ráadásul közpénzből kapja ezért a pénzét. Amikor kiírta, tudatában volt annak, hogy a követőinek egy jelentős része nem fog ennek utánajárni, hanem elfogadja igazságnak.

"Amúgy ez egy remek intelligencia teszt. Szépen összegyűlt a kérdés alatt is az oldal krémje 😁😁😁😁"

Ebben mondjuk igazad van.

2023. nov. 20. 12:49
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Én simán kinézem a momentumból, hogy inkább szurkolnak a románoknak, mint nekünk.
2023. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
#18: Jó, én is sok mindenkiből kinézek sok mindent, de ebből kiindulva nem kezdek el bejegyzéseket hamisítani, hogy igazoljam a saját feltételezéseimet.
2023. nov. 20. 12:59
 20/36 anonim ***** válasza:
96%
Fideszben ezért még elő is léptetnek. Lásd a hírhamisító köztévé vezetője akiről bíróság mondta ki hogy hírhamisító.
2023. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!