Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érzitek, hogy Magyarország...

Érzitek, hogy Magyarország végre kezd teljesen felzárkózni a Nyugathoz? Szerintem mégcsak egy-két dologban vagyunk lemaradva: pl. Hogy nem olyan magasak a fizetések, meg nem olyan népszerű még a tolerancia.

Figyelt kérdés
De ezekben is haladunk, mert igaz, hogy a fizetések még nem olyan magasak, de már nem is olyan alacsonyak, mint pl. Ukrajnában, és egyre ritkábbak, hogy valakit azért támadnak meg, mert meleg vagy néger.
2011. júl. 4. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
98%
Egy kerdesem van .: Voltal mar Nemeto-ban?...cirka 50 ev különbseg van mindössze.
2011. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
85%
itthon hol támadnak meg valakit, mert néger? viszont azért szoktak, mert büdös parasz, meg gázsó.
2011. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
76%
Te eddig hol éltél? Most hol élsz? EZ a szép ország hanyatlik, 20 év óta szinte semmi pozitívum nem történt, a helyzet egyre rosszabb. A Nyugathoz még vagy 200 év kellene, hogy felzárkózzunk, főleg a Fidesz kormányzása alatt. (most jön a lepontozás)
2011. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem rossz viszonyítási alapod ebbe az országba

mindig több volt a fizetés mint Ukrajnába.

Az átlagos kereset Magyarországon meg se közelíti a nyugati

színvonalat.

2011. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

"most jön a lepontozás"


Jön is! Te csak a beléd súlykolt eléggé kétes forrásokból származó demagógiát papagájkodod vissza. Van agyad, miért nem használod?

2011. júl. 4. 22:54
 6/63 anonim ***** válasza:
30%
Én budapesti vagyok, és a belvárosban járva évről évre egyre inkább az az érzésem, hogy egy fejlett nyugati nagyvárosban sétálok. Nem a német és osztrák sterilitásra kell itt gondolni, amitől engem speciel a hideg kiráz, hanem egy igazi élő városra, pezsgő utcai élettel, mintha csak egy kis Párizsban vagy Londonban lennénk. Nem tudom, vidéken mi a helyzet, de szerintem a főváros már csak nagyon kicsivel van lemaradva a nyugattól. És még egyszer mondom, nem mindig a németeket kell példának hozni, mert nem ők a megtestesült nyugat.
2011. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

"Te eddig hol éltél? Most hol élsz?"


Egyébként meg onnan gondolom, amit gondolok, hogy nemrég töltöttem pár hónapot Nyugaton, úgy, hogy eddig egyszersem jártam ott, és én is azt hittem, mint te, hogy Nyugaton maga a mennyország van, itt meg valami kubai putri, de pont a nyugaton járás után jöttem rá, hogy tulajdonképpen már nem is vagyunk annyira elmaradva, mint gondoltam.

2011. júl. 4. 22:56
 8/63 anonim ***** válasza:
19%

"(most jön a lepontozás)"


Nem fog jönni, ezen az oldalon sajnos imádják a depressziós pesszimistákat.

2011. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
83%

A nyugat is hanyatlik. Kizárólag gazdaságilag kellene hozzájuk felzárkózni. Minden más tekintetben nem őket kellene alapul venni.


Fogynak az angolok, fogynak a németek, csak a betelepülőkből és a cigányokból lesz egyre több ott is.

Mi is ezen az úton haladunk, bár annyira még nem állunk rosszul, mint ők. Ettől függetlenül a helyzet siralmas!

Akár a magyar, akár a nyugati országok családjaira az a jellemző, hogy 1, max 2 gyerek van családonként.

A liberalizmus tropára vág mindent.

2011. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Ebcsont te inkább meg se szólaltál volna! Akkor mi legyen a mintország? Irán, Észak-Korea?
2011. júl. 4. 22:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!