Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érzitek, hogy Magyarország...

Érzitek, hogy Magyarország végre kezd teljesen felzárkózni a Nyugathoz? Szerintem mégcsak egy-két dologban vagyunk lemaradva: pl. Hogy nem olyan magasak a fizetések, meg nem olyan népszerű még a tolerancia.

Figyelt kérdés
De ezekben is haladunk, mert igaz, hogy a fizetések még nem olyan magasak, de már nem is olyan alacsonyak, mint pl. Ukrajnában, és egyre ritkábbak, hogy valakit azért támadnak meg, mert meleg vagy néger.
2011. júl. 4. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Semmit se értesz az egészből Ebcsont, te csak azt akarod hallani, hogy rothad a nyugat meg a liberalizmus és az egyetlen megváltása az emberiségnek, ha vissza hozzuk a középkort
2011. júl. 4. 23:20
 22/63 A kérdező kommentje:
Annak az oecd-s oldalnak pedig súlyos hibája, hogy teljesen szubjektív, csak az egyének által leírt jólétről tanúskodik, a társadalom jóléte helyett.
2011. júl. 4. 23:22
 23/63 anonim ***** válasza:
93%
Csak minden kölcsönből van, a szép autó, lakás, és még a zenélő tyúkdaráló szoftver mobilkészülék is, azt visszafizetni lehet nem mindig, minden élethelyzetben olyan könnyű és magától értetődően kiszámítható, mint nyugaton.
2011. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
17%
Ma 23:15 - nek: Aki elégedett az életével és az országgal, netalán még gazdag ember is az csakis bérkommentelő lehet? Inkább vegyél részt a közmunkában, ma Pécsről hazafele jövet láttam hogy méteres a gaz...........................
2011. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
64%
Az OECD oldalt fölösleges volt belinkelni, amikor már a kérdésből bőven kiderül, hogy a kérdező tudja, hogy fizetés ügyben és gazdasági ügyekben még mindig bőven van mit behozni.
2011. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
97%
Lehet a rózsaszín ködben élni, meg nyomatni a demagógiát kolopelével együtt, csak az nagyon távol áll az igazságtól.
2011. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
17%
Inkább legyen az a köd rózsaszín, mint koromfekete.
2011. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
19%

"A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:23" Ez sem teljesen igaz. Nekem semmi hitelem sincs, és a környéken ahol lakom szinte senkinek. Azoknak van hitelük főként, akik túl akarták szárnyalni a szomszédot, mert neki futotta 100 milliós villára. Nosza, akkor mutassuk meg hogy mi is tudunk ilyet, vegyünk fel annyi hitelt, hogy biztos belerokkanjunk! És ez igaz az autókra is. Az én egyik ismerősöm csak azért vett egy 15 milliós járgányt, mert én vettem egy Phaetont. Neki ráment a gatyája, nekem megmarad amíg le nem cserélem. Megérte? Kérdező, amiben nagyon nem állunk nyugati szinten, az az irigység, ami a magyarokra jellemző. Nyugaton ez nem divat.

2011. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Nekem sincsen semmiféle hitelem, és kölcsönből sincsen semmim. Ha valamire nincs pénzem, akkor nem fogok felvenni kölcsönt, hanem addig tartalékolok, teszek félre, amíg lesz rá pénzem. Ha valaki azért vesz fel hitelt, mert nem tud félretenni valamire, akkor mégis hogyan fogja majd kifizetni a hitelt, ha végig nem tett félre semmit?
2011. júl. 4. 23:34
 30/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha az országnak van és mellette jónéhány jólétben élőnek tűnő embernek van, akkor ha folyamatosan romlik az országé, azzal együtt az egyes emberek is létbizonytalanságba kerülnek a hiteleikkel együtt, mint láthatjuk mostanság. A lopás, csalást, adócsalást, korrupciót stb. még nem is említettük. Rendes becsületes munkából nagyon keveseknek adatik meg az igazi kisebb-nagyobb luxus, vagy éppen az is az ingatlanait, kocsiját árulja.
2011. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!