Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érzitek, hogy Magyarország...

Érzitek, hogy Magyarország végre kezd teljesen felzárkózni a Nyugathoz? Szerintem mégcsak egy-két dologban vagyunk lemaradva: pl. Hogy nem olyan magasak a fizetések, meg nem olyan népszerű még a tolerancia.

Figyelt kérdés
De ezekben is haladunk, mert igaz, hogy a fizetések még nem olyan magasak, de már nem is olyan alacsonyak, mint pl. Ukrajnában, és egyre ritkábbak, hogy valakit azért támadnak meg, mert meleg vagy néger.
2011. júl. 4. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" kérdező.

Felzárkózás a nyugathoz?

Gyere ide,az ország keleti felébe.60-70ezerért gürcölnek emberek.Örülnek,ha hónap végén nem azon kell filózni,h a gyereknek kaját vegyenek vagy a csekkeket fizessék be.Ráadásul örülnek,h ennyit is kapnak és van munkahelyük.

A környékre az elmúlt évtizedekben semmi új munkalehetőség nem lett kialakitva.

Ezt csak az értheti meg,aki ilyen közegben él.Igy az embernek lehetősége sincs,h kitörjön.Könnyű az olyannak kioktatni a másikat,aki segge alá kapja a kocsit,lakást...

Ebből a pénzből tegyél félre.

2011. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
9%
Én is keleten élek, ez nem igaz.
2011. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 Dymo ***** válasza:
100%

Persze hogy nem igaz,itt mindenki jól él. Pont most bosszankodtunk a szomszéddal,hogy a Porschét fel kell vinni Pestre egy olajcserére... De nemgáz,mert felrakom a kamionra és a szembeszomszéd magángépével felmegyek a fővárosba elintézni,csak ne döcögjek már a kátyús szar utakon.


Attól hogy neked nem szar kolopole,még a maradék 70-80%-nak igen. Én csak azt nem értem,hogy mi a f.szért bizonygatod szinte minden kommentedben hogy te milyen überjó gyerek vagy,és nállad mindenki fél millát visza haza,stb,stb.

2011. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!