Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért haragszik ránk Kertész...

Miért haragszik ránk Kertész Ákos?

Figyelt kérdés
Én, és 30 éves kortársaim, mit követtem követtünk el ellene? Miért kellene bocsánatot kérnünk?
2011. szept. 8. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

23:08


Hogy kitaláltam, mi?


Szerintem jobb lesz, ha nem avatkozol idegen ország belügyeibe. Én sem járok izraeli fórumokra bizonygatni a nácizmus helyességét, neked sem kellene itt gyűlölködnöd és védened egy magyarellenes rasszista álláspontját.


Egy másik jó tanács: ügyelj a nyelvtanra. A magyarban a tbsz 2. személyű névmás nem "mi", hanem "ti".

2011. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

"Es nem tu"rik a kritikat"


önsajnálkozással egy zsidó ne vádolja a népemet, mert ez eléggé bagoly mondja verébnek helyzet!

2011. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen közösséget sem lehet kollektíven megbélyegezni, legyen az akár zsidó, akár magyar. Ezt tessék figyelembe venni, turbómagyarok, turbózsidók!
2011. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki oszinte rogton lepontozzak...

Te miért hiszed azt, hogy te mondod az "igazat" ?

Én nem értek egyet ennek a hébernek a hülyeségeivel. Lehet, ha nem szabadkőműveskedne, nem jutna idő gyűlölködésre...ugye kedves ballibek?

2011. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
a fasizmus is az általánosításon és a beskatulyázáson alapult
2016. dec. 25. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!