Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kertész Ákos méltatlan a...

Kertész Ákos méltatlan a Kossuth-díjra?

Figyelt kérdés

[link]

"Kertész Ákos szeptember 2-án az MTI-nek úgy reagált: amit írt, azt az Amerikai Népszavának írta, s véleménye szerint azt itthon nem kérhetik rajta számon.


Szintén szeptember 2-án az Amerikai Népszava szerkesztősége az MTI-nek elküldött közleményében úgy reagált: a lap kiáll Kertész Ákos szólásszabadsága és írói szabadsága mellett, mert véleményük szerint "a cikkre adott negatív reakciók többsége gyűlölködő, antiszemita, rasszista és suttyó", s pontosan igazolja mindannak igazságát, amit Kertész Ákos leírt."


2011. szept. 12. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nemhogy a Kossuth-díjra méltatlan, de még az állampolgárságát is el kéne venni, már ha van neki.
2011. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez a szerencsétlen arra is méltatlan, hogy magyarnak hívja magát, nem hogy még díjat meg állami kitüntetéseket is adjunk neki.
2011. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
A magyarok méltatlanok Kertész Ákosra :D
2011. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Foxyy ***** válasza:
69%
egyértelmű, hogy méltatlan rá. és az ilyenek miatt, mint ő, lesznek az emberek antiszemiták.
2011. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Igen.Balla D. Károly (Ungvár) cikke, amit teljes egyetértésben a MAZSIHISZ is átvett, közölt:

[link]


[link]

2011. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

"A magyar genetikusan alattvaló."


Már itt örökre elásta magát nálam.


"a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást"


Kérdésem: nekem 23 évesen személy szerint miféle lelkiismeret furdalást kéne érezzek egy több mint fél évszázaddal ezelőtt történt esemény kapcsán aminek idejében nem csak én de még a szüleim is csak merész álmok voltunk még?


"mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat"


A magánéletben ezt én is tapasztalom (kár hogy ez az "ember" ezt most nem a magánéletre értette).


"Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire."


Ennél a résznél kezet foghatna Kolopelével (amellett hogy tényleg vannak ilyen emberek de nem mindenki)...


"Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a magyar a felelős, mert a magyar nép az (a német néppel ellentétben), amelyik se be nem vallotta, meg nem gyónta a bűneit, se töredelmes bűnbánatot nem tanúsított, se meg nem fogadta, hogy soha többé, se bűnbocsánatért nem esdekelt."


1. Azt leshetik hogy bocsánatáért esedezzek (esedezzenek a ma már öreg háborús bűnösök, ők voltak ott nem én).

2. Nem is tudom melyik ország fogadott be a hitleri nyomás ellenére lengyelországi zsidó menekülteket. Ja tényleg, Magyarország...


És ennek adtak Kossuth-díjat? Én mikor kapok?

2011. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Abszolúte méltatlan.


"Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a magyar a felelős, mert a magyar nép az (a német néppel ellentétben), amelyik se be nem vallotta..."


Azért kíváncsi lennék, mit vár Kertész Ákos... Hogy az összes ország vezekeljen és könyörögjön bűneik megbocsátásáért az örökkévalóságig, akik a tengelyhatalmak oldalán harcoltak, és tulajdonképp csak kishalaknak számítottak a háborúban? Vagy mit?

Arról nem is beszélve, hogy a deportálást tényleg húztuk-halasztottuk, menekülteket fogadtunk be.

2011. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Kertész Ákos szidja a magyarokat?

Mert ő tulajdonképpen micsoda? Felsőbbrendű talán?

2011. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
20:13 Ő nem magyar, hanem zsidó.
2011. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Simán el kellene venni az állampolgárságát és ki kellene utasítani. Nyilván neki is kínszenvedés a gyűlölt magyarok között élni, tehát ezzel vele tennénk jót.
2011. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!